Yükleniyor...

Ethereum, Shapella Yükseltmesi İçin Son Düzlükte

Ethereum geliştiricileri, ana ağ lansmanından önceki son adım olan Shapella yükseltmesini Goerli test ağında yayınlamaya hazırlanıyor.

ethereum

Ethereum geliştiricileri, ana ağ lansmanından önceki son adım olan Shapella yükseltmesini Goerli test ağında yayınlamaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum ana ağ geliştirmeleri her daim kripto para dünyasında önemli bir yere sahip olmuştur. Ethereum‘un son gelişmelerinden biri olarak Shapella yükseltmesinin çok yakında gerçekleşmesi bekleniyor.

Ethereum Shapella Yükseltmesi Bugün Gerçekleşecek

Ethereum geliştiricileri ana ağ yükseltmesinden önceki son adım olan Shapella yükseltmesinin Goerli test ağında yayına sokmaya hazırlanıyor. Ethereum‘un Shapella yükseltmesi bugün Türkiye saati ile 01.25’te gerçekleşmesi bekleniyor.

Ethereum geliştiricileri, Nisan ayında yapılması planlanan ana ağ lansmanından önce son bir kostümlü prova olarak nitelendirdikleri, Goerli test ağında merakla beklenen Shanghai-Capella veya Shapella olarak adlandırılan yükseltmesinin lansmanı için hazırlanıyorlar.

ethereum 2

Geliştiriciler, Ethereum Vakfı’ndan bir blog gönderisinde, yükseltmenin Goerli’de epoch 162304’te tetikleneceğini ve tahminen 01.25 TSİ civarında gerçekleşeceğini söyledi. Yükseltmeyi Goerli’de test ettikten sonra, test sorunsuz giderse önümüzdeki ay ana ağda dağıtmayı planlıyorlar.

Yükseltmenin ana özelliği olan Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) 4895 , ana ağda doğrulayıcı staking para çekme işlemlerini etkinleştirmeyi amaçlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x