Yükleniyor...

Ethereum Bellatrix Güncellemesi Gerçekleşti

Ethereum'u Proof of Stake'e taşıyacak Ethereum Bellatrix güncellemesi başarıyla gerçekleşti.

Ethereum Bellatrix Guncellemesi Gerceklesti

Ethereum’u Proof of Stake’e taşıyacak Ethereum Bellatrix güncellemesi başarıyla gerçekleşti.

Paris öncesi son güncelleme Bellatrix başarıyla gerçekleştirildi.

Ethereum Bellatrix’i Yayınladı

Ethereum’u Merge’e hazırlayan adımlardan biri olan Bellatrix güncellemesi başarıyla gerçekleştirildi. Ethereum Merge’ü ile birlikte Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişi hedefliyor ve bu bağlamda Ethereum’un gerçekleştirdiği son güncelleme sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi.

Güncellemenin gerçekleştiğini Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin Twitter hesabından retweet yaparak duyurdu.

Vitalik Buterin’in paylaşttığı tweette Bellatrix’in aktif olduğu ve sırada Paris’in olduğu yazıyordu ki Ethereum’un açıkladığı takvim de böyleydi.

Ayrıca Buterin yaptığı başka bir paylaşımda, Merge’ün bir aksilik olmaması takdirde 13-15 Eylül’de gerçekleşeceğini yazdı. Ayrıca ağdaki nodeların güncellemelerini yapmaları konusunda uyardı.

Ethereum’un Merge’ü şu anda kripto para dünyası tarafından dikkatle takip ediliyor. Şirketler Merge’e hazırlanıyorlar ve bunun hakkında duyurularını paylaşıyorlar. Ayrıca ağdaki nodeların da yaklaşık yüzde 72’si güncellemelerini tamamlamış ve Merge’e hazır halde. Ethereum’un Merge’ünde herhangi bir sorun gerçekleşmezse duyurulduğu gibi 13 ila 15 Eylül arasında gerçekleşecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner