Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 27 bin dolar bariyerini aştı: Cardano (ADA) ve VC Spectra’da (SPCT) için umut verici bir yükseliş mi bekleniyor?

Bitcoin'in (BTC) 27 bin dolar bariyerini aşması gelecekteki fiyat yörüngesi için iyimserlik yarattı.

Fotoram.io 18

Bitcoin’in (BTC) 27 bin dolar bariyerini aşması gelecekteki fiyat yörüngesi için iyimserlik yarattı. Ayrıca, Cardano (ADA) ve VC Spectra (SPCT), Cardano’nun staking uygulamasını başlatması ve VC Spectra’nın benzersiz yatırım fırsatlarının dikkat çekmesiyle birlikte umut verici büyüme belirtileri gösteriyor. 

Bu en iyi kripto paralardan hangisi en iyi yatırım olarak kabul edilir? Hadi ayrıntıları inceleyelim!

>>SPCT TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Özet

  • Bitcoin (BTC) fiyatının Ekim ayında 30.000 $ sınırını geçmesi bekleniyor.
  • Cardano’nun (ADA) bu ayın sonuna kadar 0,34 dolara kadar ulaşacağı tahmin ediliyor.
  • VC Spectra (SPCT) %82 oranında artacak ve ön satışın sonunda 0,080$’a ulaşacak.

Block’un Donanım Cüzdanı Lansmanı Bitcoin BTC Fiyat Tahminini Artırdı

5 Ekim 2023 tarihinde Bitcoin Magazine, Block’un BitKey adlı ilk Bitcoin (BTC) donanım cüzdanını piyasaya sürmeye hazırlandığını duyurdu. Jack Dorsey liderliğindeki finansal hizmetler devi, cüzdanı ilk olarak 2022 yılında tanıtmıştı.

Raporda, Block’un donanım cüzdanının uygun fiyatlı olmasının beklendiği ve bu sayede daha fazla insanın aşırı mali yüklerle karşılaşmadan kripto ekosistemine katılabileceği belirtildi. Bu olumlu gelişme iyimser bir Bitcoin BTC fiyat tahminine yol açtı.

Cüzdanın piyasaya sürülmesinin ardından Bitcoin (BTC) yaklaşık %2’lik bir değer artışı yaşadı. 5-9 Ekim tarihleri arasında BTC’nin fiyatı 27.376 dolardan 27.900 dolara yükseldi.

Dahası, uzmanlar son gelişmeler ışığında Bitcoin’in geleceği konusunda daha umutlu hale geldi. Mevcut Bitcoin BTC fiyat tahminine dayanarak, Bitcoin fiyatının ay sonuna kadar 30.000 $ işaretini aşacağını öngördüler.

Cardano Fiyat Tahmini: ADA Büyümeye Hazır

27 Eylül 2023’te, merkezi Singapur’da bulunan bir kripto para borsası olan Crypto.com, platformunda yeni bir özellik olarak Cardano (ADA) staking’in tanıtıldığını açıkladı. Bu, Crypto.com kullanıcılarının artık ADA tokenlerini stake edebilecekleri ve sonuç olarak bunu yapmak için ödüller kazanabilecekleri anlamına geliyor.

Bu son ADA Cardano haberi, Cardano fiyat tahmini üzerinde olumlu bir etki yarattı. ADA’nın fiyatı 24 saat içinde %4,17 artışla 0,24 dolardan 0,25 dolara yükseldi. Ancak, bu ilk dalgalanmanın ardından, ADA piyasadaki dalgalanmanın bir sonucu olarak dalgalanmalarla karşılaştı. ADA’nın fiyatı, 9 Ekim’e kadar 0,25 dolara geri çekilmeden önce 0,27 ila 0,24 dolar arasında dalgalandı.

Küçük düşüşe rağmen, uzmanlar Cardano (ADA) fiyatının toparlanması konusunda iyimser. Mevcut Cardano fiyat tahminine göre, Cardano (ADA) fiyatının Ekim ayı sonuna kadar 0,34 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor. 

VC Spectra (SPCT): Çeşitli Yatırım Fırsatlarına Açılan Kapı

Son zamanlarda, VC Spectra (SPCT) kripto alanında dalgalar yaratıyor ve kendisini blok zinciri yatırımlarında devrim yaratacak bir platform olarak konumlandırıyor. Benzersiz özellikleri ve hızla büyüyen kullanıcı tabanıyla platform, gelecek vaat eden bir yükselişe hazırlanıyor ve bu da onu şu anda yatırım yapılacak en iyi kripto haline getiriyor. 

VC Spectra’nın başarısına katkıda bulunan önemli bir faktör, kullanıcılara en iyi ilk madeni para teklif listesi de dahil olmak üzere çok çeşitli yatırım seçeneklerine benzersiz erişim sağlama yeteneğidir. Yatırımcılar VC Spectra’yı benimseyerek, yüksek potansiyelli yatırımları belirleyen ve dünyanın dört bir yanından bireylere bunlara yatırım yapma fırsatı sunan merkezi olmayan bir hedge fonuna giriş kazanıyor.

VC Spectra’nın (SPCT) halka açık ön satışı büyük ilgi gördü ve şu anki 3. Aşamasında bile binlerce hevesli yatırımcıyı kendine çekti. Talep o kadar dikkat çekiciydi ki SPCT token’ın değeri üç kat artarak 0,044 dolara ulaştı. SPCT tokenlarını 0,044 dolardan satın alma fırsatını yakalayan yatırımcılar, token ön satışın sonunda 0,080 dolara ulaştığında %82’lik etkileyici bir artıştan faydalanacak. 

Dahası, VC Spectra’nın (SPCT) şimdiye kadarki yörüngesi göz önüne alındığında, öngörülen 0,080 $ hedefinin aşılabileceği ve daha da yüksek yatırım getirisi potansiyeli sunacağı düşünülebilir. Heyecanı daha da artıran VC Spectra (SPCT), şu anda kazançları etkili bir şekilde ikiye katlayan olağanüstü bir %100 para yatırma bonusu sunuyor.

VC Spectra (SPCT) ve ön satışı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Ön Satış Satın Alın: https://invest.vcspectra.io/login

Website: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner