Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 300 Bin Dolar Seviyesini Aşabilir mi?

Kraken Intelligence'ın "Şubat 2021 Piyasa Özeti ve Görünüm Raporu" verilerine göre, Bitcoin'in (BTC) ilerleyen zamanlarda 75 bin dolar ile 306 bin dolar arasında bir seviyeye ulaşabileceği ifade ediliyor.

bitcoin rise

Kraken Intelligence’ın “Şubat 2021 Piyasa Özeti ve Görünüm Raporu” verilerine göre, Bitcoin’in (BTC) ilerleyen zamanlarda 75 bin dolar ile 306 bin dolar arasında bir seviyeye ulaşabileceği ifade ediliyor.

“Önceki döngülere dayanarak, Bitcoin parabolik bir yapıya bürünmeden ve dördüncü boğa piyasası döngüsünün sonunu gösterecek olan direnç seviyesine ulaşmadan önce, değerinde kademeli olarak değişimler görülebilir.”

Bitcoin’in daha önce yaşamış olduğu dip ve tepe noktalarındaki büyüme eğrisi, Bitcoin’in 75 bin dolar seviyesinin üzerine çıkabileceğini gösteriyor. Ancak dip noktasının da 30 bin dolar olabileceği görülüyor. Verilerin farklı bir yorumunda ise Bitcoin’in daha yükseğe tırmanarak 221 bin dolar ve hatta 306 bin dolarlık zirveye ulaşabileceği ifade ediliyor.

Kraken analistleri, Bitcoin’in hala zirve seviyesinden çok uzakta olduğunu ve bu nedenle yıl içerisinde çok daha fazla büyüyebileceğini ifade ediyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Rasim
Rasim
2 yıl önce

Önce bi 50.000’i geçsinde 300 bini sonra düşünürüz.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x