Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 47.600 Dolara Kadar Yükseldi

Bitcoin (BTC), Ocak ayının başından bu yana en yüksek seviyeye çıkmayı başardı.

btc 47

Bitcoin (BTC), Ocak ayının başından bu yana en yüksek seviyeye çıkmayı başardı.

Bitcoin (BTC) fiyatı Binance borsasında gece kısa bir süreliğine 47.600 dolara yükseldi ve 3 Ocak’tan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Kripto para birimi, ani fiyat artışıyla beraber pozitif sinyaller vermeye başladı. Bununla birlikte, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.044 dolara ulaşmasına ise hala %32 oranında uzakta.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin büyük spot borsalarda 47.000 dolar seviyesinin hemen altında işlem görüyor ve yükseliş trendini uzatmak için mücadele ediyor. Lider kripto para birimi, son iki hafta içinde kabaca %26 arttı ve boğaları sürücü koltuğuna geri oturttu. Ancak bu rallinin devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

Bitcoin’in gücü, Ethereum’a (ETH) son 24 saat içinde yaklaşık %5.5 oranında değer katarken, bazı en iyi altcoinleri de artırdı.

Örneğin Holo (HOT), ilk 100 içerisinde %32 ile en çok yükselen altcoin’lerden birisi. Polkadot (DOT) ise şu anda CoinGecko’nun ilk 10’unda %7’den fazla artışla en iyi performans gösteren altcoin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner