Yükleniyor...

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin-27 Mart 2022

CoinGecko verilerine göre 27 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla XCAD Network (XCAD), Zilliqa (ZIL), ApeCoin (APE), Radio Caca (RACA) ve Polygon (MATIC) oldu.

coingecko en cok aranan altcoin

CoinGecko verilerine göre 27 Mart 2022 tarihinde en çok aranan 5 token sırasıyla XCAD Network (XCAD), Zilliqa (ZIL), ApeCoin (APE), Radio Caca (RACA) ve Polygon (MATIC) oldu.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • XCAD Network (XCAD)
  • Zilliqa (ZIL)
  • ApeCoin (APE)
  • Radio Caca (RACA)
  • Polygon (MATIC)

XCAD Network (XCAD): XCAD ağı, geliştiricilere her içerik oluşturucunun izleyici paylaşımını ve içeriğini tokenize ederek bir teşvik ekonomisi oluşturmak için DeFi araçları sağlar. CoinGecko verilerine göre XCAD Network, son 24 saat içerisinde %35.3 oranında yükselişe geçti. 3,57 dolardan işlem gören XCAD Network, en çok arananlar arasında ilk sırada yer aldı.

Zilliqa (ZIL): Zilliqa’nın yerel tokeni olan ZIL, ağ içerisindeki işlemleri işlemek ve akıllı sözleşmeleri yürütmek adına kullanılır. CoinGecko verilerine göre Zilliqa, son 24 saat içerisinde %100 oranında yükselişe geçti. 0,116317 dolardan işlem gören Zilliqa, en çok arananların arasında yer aldı.

ApeCoin (APE): ApeCoin (APE), APE ekosisteminin merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendiren yerel yönetim tokenidir. APE ekosistemi, Ethereum blok zincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içerir. CoinGecko verilerine göre ApeCoin, son 24 saat içerisinde %8.2 oranında düşüşe geçti. 13,92 dolardan işlem gören ApeCoin, en çok arananların arasında yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner