Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), 57 bin dolara yükselmek için kritik noktada

Kripto analisti Ali Martinez, Bitcoin'in (BTC) 51 bin 500 doların üzerinde kalıcı olması halinde 57 bin dolara yükseliş gerçekleştirebileceğini söyledi.

BTC bitcoin kripto

Kripto analisti Ali Martinez, Bitcoin’in (BTC) 51 bin 500 doların üzerinde kalıcı olması halinde 57 bin dolara yükseliş gerçekleştirebileceğini söyledi.

Kripto para piyasası, yapay zeka trendi ile birlikte hareketlilik yaşadı. Birçok altcoin ön plana çıktı. Özellikle Render Network (RNDR), yüzde 20 yükselişi ile günün kazananları arasına adını yazdırdı. Her ne kadar BTC güven vermese de altcoin’lerde para girişi devam ediyor. Trend odaklı ilerleyen altcoin’ler için boğa sezonu bekleniyor.

Kripto piyasasında altcoin sezonu beklenirken, BTC fiyatı için dikkat çeken bir tahmin geldi. Kripto analisti Ali Martinez, lider kripto para biriminin 57 bin dolara ulaşabileceğini aktardı. Ancak Martinez’e göre, BTC’nin bu yolculukta kritik bir hedefe ulaşması gerekiyor.

analist yükseliş btc

Bitcoin (BTC) için dikkat çeken tahmin

Kripto analisti Ali Martinez, Bitcoin’in (BTC) gidişatına yönelik dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Analist, önemli bir hedefe ulaşması halinde BTC’nin 57 bin dolara ulaşabileceğinin altını çizdi.

Martinez, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda, zincir üstü veriler eşliğinde BTC fiyat tahmininde bulundu. Kripto analisti, 51 bin 500 doların BTC için önemli bir destek bölgelerinden birisi haline geldiğini belirtti. Analiste göre, BTC bu destek bölgesinin üzerinde kalmaya devam ettiği sürece 57 bin dolara yükseliş gerçekleştirebilir.

Analist, sık sık piyasanın genel görünümde pozitif olduğunu belirtiyor. Martinez,bir sonraki piyasa zirvesinin 2025 yılının Ekim ayında görüleceğini dile getirmişti. Bu görüşü yineleyen Martinez, 19 Kasım 2023 yılından bu yana boğa beklentisi içerisinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner