Yükleniyor...

Ethereum güncellemesi öncesi bu coin’lere dikkat: Analist yorumu!

Popüler kripto analisti Miles Deutscher, Ethereum ağında gerçekleşecek Dencun güncellemesi ile öne çıkacak projeleri sıraladı.

Ethereum Dencun katman 2

Popüler kripto analisti Miles Deutscher, Ethereum ağında gerçekleşecek Dencun güncellemesi ile öne çıkacak projeleri sıraladı.

Kripto para piyasası yeni yılda iki önemli konuya odaklanmış durumda. Bu konular, Ethereum Dencun güncellemesi ve Bitcoin halving‘i oldu.

Yatırımcılar, Dencun güncellemesi ile Ethereum (ETH) için yükseliş beklentisine girdi. ETH’nin 3 bin doları zorlaması ise beklentileri iyice artırdı.

455 bin takipçiye sahip olan kripto analisti Miles Deutscher, Dencun güncellemesini irdeledi. Analist, Dencun ile birlikte yükselişe geçebilecek ve önem kazanacak altcoin’leri paylaştı.

ethereum dencun

Analist, Ethereum Dencun güncellemesini inceledi

13 Mart’ta gerçekleşmesi planlanan Ethereum Dencun güncellemesi, Ether (ETH) fiyatının yükselişe geçebileceğini düşündürttü. Kripto sektörü, ETH için boğa koşusu beklentisine girdi.

Dencun her ne kadar önemli bir güncelleme olsa da aslında The Surge‘ün bir parçası olarak yayına sokulacak. Dencun ile birlikte, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik konusunda gelişme kaydedilecek.

Dencun, Ethereum ağını iyileştirmenin haricinde birçok kripto projesine de fayda sağlayacak. Kripto analisti Miles Deutscher, Dencun ile öne çıkabilecek kripto projelerini paylaştı.

Analist, özellikle katman-2 projelerinin Dencun ile birlikte ön plana çıkacağını düşünüyor. Deutscher, yakın zamanda airdrop gerçekleştiren Optimism (OP) için büyük bir beklentiye sahip durumda. Analist, diğer katman-2 projelerinin gerisinde kalmasına rağmen Polygon’un da (MATIC) yükselişe geçebileceğini belirtti.

Deutscher, Ethereum ağının en büyük toplam kilitli varlık (TVL) değerine sahip katman-2 projesi olan Arbitrum’u (ARB) listeye ekledi. ARB için beklentiler, Dencun etkisiyle iyice arttı.

Son zamanlarda öne çıkan Metis (METIS), Mantle (MNT) ve COTI de Deutscher’in radarına girdi. Bu projeler, son zamanlarda gerçekleştirdikleri önemli büyüme ile katman-2 projeleri arasında ön sıralara yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner