Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) Ayı Piyasası Resmen Sona Erdi mi?

Bitcoin (BTC) Ayı Piyasası Resmen Sona Erdi mi?

ABONE OL:google-news

Hafta içindeki fiyat hareketi bir yıldır süren ayı piyasasının sona erdiğini ikna olmak adına yeterli olarak görülüyor.

Wall Street Analisti Tom Lee, yakın zamanda Bloomberg’e konuştu ve kripto para piyasasının artık boğa piyasası olarak sınıflandırılabileceğine inandığını söyledi. Lee, Bitcoin fiyat analizi yaparken 200 günlük hareketli ortalamaya baktığını söyledi.

İlginç bir şekilde temel teknik göstergeler de Tom Lee’nin söylemini destekliyor.

Bitcoin Trend Göstergesi Yeşile Döndü

Analist Altcoin Pyscho’ya göre, fiyat trendlerini tahmin etmek için hareketli ortalamaları ölçen teknik bir gösterge olan Guppy’nin Bitmex’teki bir günlük Bitcoin grafiğinde yeşile döndüğünü söyledi.

Guppy’deki bu değişimin bir boğa tuzağı ya da BTC’nin tarihinde yalnızca iki göz görüldüğü iddia edilen sahte yükseliş olma ihtimaline karşın Pyscho, ayı piyasasının büyük olasılıkla tersine döndüğünü iddia ediyor.

Twitter’da son derece popüler olan analist, ayı piyasasının sona erdiğini iddia eden tek kişi değil. Bu haftanın başlarında Alex Krüger, Bitcoin‘in 4.200 doları geçmesi durumunda devam eden krizin tersine döneceğini öne sürmüştü. Ve yakın zamanda Wall Street analisti Tom Lee, Bitcoin fiyatında resmi olarak boğa koşusunun başladığını iddia etmişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar