Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Balinaları Hareketlerini Sürdürüyor

Bitcoin’de (BTC) yaşanan ani fiyat hareketlilikleri ile birlikte BTC balinalarına da varlıklarını piyasaların durumuna göre kendi cüzdanlarına ya da borsalara taşımaya devam ediyor

btc balinalari hareketlerini surduruyor

Bitcoin’de (BTC) yaşanan ani fiyat hareketlilikleri ile birlikte BTC balinalarına da varlıklarını piyasaların durumuna göre kendi cüzdanlarına ya da borsalara taşımaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birkaç saat önce gerçekleşen bir balina hareketi ile birlikte, 106 milyon değerinde 9.000 BTC, sadece 1.16 dolarlık bir işlem ücreti karşılığında transfer edildi.

Bitcoin Block Bot olarak bilinen bir izleyici tarafından tespit edilen transferde, söz konusu balina varlıklıklarını üç farklı adrese taşıdı.

bitcoin balina transfer

BitInfoCharts tarafından sağlan verilerden 9.000 BTC’lik varlığın, balinanın cüzdanına 29 Haziran’da girdiğini görebiliyoruz. Cüzdan sahibi o tarihten itibaren cüzdanına büyük miktarlarda BTC almış ve göndermiş.

Yapılan bu transferlerden söz konusu kripto para balinasının, müşterileri adına dijital varlıkları yöneten bir borsa, kripto para sorumlusu ya da bir kurum olabileceği şüphelerini arttırıyor. Diğer bir yandan da tezgah üstü Bitcoin (OTC) ticareti yapan ve varlıklarının güvenliğini sağlamak için sürekli yer değiştiren bir yatırımcı olma ihtimali de yüksek.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x