Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) Balinalarının Sayısında Yüzde 38 Artış Görüldü

Bitcoin (BTC) Balinalarının Sayısında Yüzde 38 Artış Görüldü

ABONE OL:google-news

Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, Bitcoin milyonerlerinin sayısı neredeyse yüzde kırk arttı ve şu anda toplamda 18 bini buluyor.

Glassnode ayrıca madencilerin Bitcoin’lerini sattığını bildirdi.

Bitcoin’de 1 Milyon Dolar Tutan 18.000 Cüzdan

Yakın zamanda atılan bir Glassnode tweet’i, Bitcoin’in kripto para borsalarındaki son yükselişi nedeniyle, Bitcoin balinalarının tuttukları BTC miktarını aktif olarak arttırdığını söylüyor.

Aşağıdaki grafik, yüzde 38’lik bir artıştan sonra, şimdi 1 milyon dolar veya daha fazla Bitcoin tutan yaklaşık 18.000 adresin bulunduğunu göstermektedir.

Yatırımcılar, 10.000 dolarlık kritik direnç seviyesini aştığı, 11.000 doların üzerine çıktığı ve geriye çekildiğinden hareketli günler geçiriyor. Haberin yazımı sırasında Bitcoin CoinMarketCap‘in rakamlarına göre 10.967 dolar seviyesinde idi.

Başka bir Glassnode tweet’inde de, madencilerin kripto para borsaları da dahil olmak üzere diğer cüzdanlara gönderdikleri Bitcoin miktarının arttığını bildirdi.

Birincisi son 24 saat içinde yüzde 30,6 arttı. Bu nedenle, kripto borsalarındaki Bitcoin miktarı ciddi bir artış gösterdi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynaku.today
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar