Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Düşmanı Senatör Elizabeth Warren’dan Kripto Paralarla Alakalı Yeni Bir Açıklama

Bitcoin (BTC) düşmanlığıyla bilinen ABD'li senatör Elizabeth Warren, kripto paralarla alakalı yeni bir açıklamada bulundu.

warren

Bitcoin (BTC) düşmanlığıyla bilinen ABD’li senatör Elizabeth Warren, kripto paralarla alakalı yeni bir açıklamada bulundu.

Senatör Warren, piyasalarının regüle edilmesinin önemli olduğunu ve regülasyonların kripto paralara yatırım yapmak isteyen insanlara “çok fazla güven” vereceğini dile getirdi. Warren’a göre regüle edilmemiş piyasalar, bireysel yatırımcılar ve vergi mükellefleri için oldukça zarar verici. Senatör ayrıca kripto para piyasasında çok fazla dolandırıcılık ve sahtekarlık potansiyeli olduğunu da dile getirdi.

Warren, regülasyonların sadece büyük fonları ve yatırım bankalarının değil herkesin kripto paralara yatırım yapmasını sağlayabileceğini söyleyerek, “Küçük yatırımcıların tamamen yol edilmelerini beklemeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Warren ayrıca şunları söyledi:

“Şu anda finansal sistemimizde çok fazla sorunumuz var. Sormamız gereken soru, nerede daha iyi kullanılabileceğini görmek için kripto paraların tasarımına bakmak ve aynı zamanda risklerini de araştırmak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner