Yükleniyor...

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 2 Dolara Çıkmak İçin Bu Önemli Direnç Aşılmalı

Analistlere göre Cardano (ADA), alçalan bir üçgenden çıkmasına rağmen durgun kalıyor.

cardano ada yukseldi

Analistlere göre Cardano (ADA), alçalan bir üçgenden çıkmasına rağmen durgun kalıyor. 1.33 dolarlık direnç seviyesinin ADA’nın trendi için önemli olduğu kanıtlandı. Sadece bu bariyerin üzerinde bir günlük mum, fiyatların 1.91 dolara yükselmesini sağlayabilir. Cardano konsolidasyon modelinden çıktı, ancak trendin tersine dönmesi için ihtiyaç duyduğu hacimden yoksun.

Cardano Sert Dirençle Karşı Karşıya

Analist Ali Martinez’e göre Cardano, 24 Temmuz’da alçalan bir üçgeni kırdıktan sonra daha fazla ilerleme gücüne sahip olamadı. 1.33 dolarlık direnç bölgesi, ADA’nın yukarı potansiyeline ulaşmasını engelledi. Teknik formasyon 1.91 dolara doğru %54,55’lik bir artış tahmin etse de, işlem hacmi neredeyse sabit kalıyor.

Amazon’un kripto para ödemelerini destekleme konusundaki olumsuz duruşu, Cardano’nun durgun fiyat hareketine katkıda bulunmuş olabilir. Şimdi, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para biriminin son hamlesini yapması için zaman azalıyor. ADA’nın daha yüksek seviyeleri hedeflemesi ve dik bir düzeltmeden kaçınması için satın almaların mevcut seviyelerde artması gerekir.

oHfF1msf

IntoTheBlock’un In/Out of the Money Around Price (IOMAP) modeli, 250.530 adresin daha önce 1,30 ile 1,35 dolar arasında 4,34 milyar ADA satın aldığını gösteriyor. IOMAP modeli ileride başka önemli bir arz duvarı göstermediğinden, fiyatların azalan üçgen tarafından sunulan 1.91 dolar hedefine doğru yükselmesi için Cardano’nun 1.33 doları geçmesine izin veren satın alma baskısında bir artış olabilir.

Screen Shot 2021 07 28 at 7.45.31 AM

Öte yandan işlem geçmişi, Cardano altındaki en kritik destek seviyesinin 1.06 ile 1.21 dolar arasında olduğunu gösteriyor. Burada 243.700 adres 3.35 milyar ADA satın aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner