Yükleniyor...

Son 7 Günde %2717 Oranında Artan Altcoin WSG Nedir? Ne İşe Yarar?

Coingecko verilerine göre son 7 günde %2717.

aPolFdhz52oMeYTB

Coingecko verilerine göre son 7 günde %2717.1 oranında artış gösteren Wall Street Games (WSG), oyuncuların kripto para ödülleri için eğlenceli ve basit oyunlarla birbirleriyle savaştığı yeni nesil hibrit Blockchain tabanlı bir çevrim içi oyun platformudur.

Reddit’teki Wall Street Bets’in grubunun oluşturduğu token Binance Smart Chain ağında kurulmuş olup native tokeni WSG’dir. Wall Street Games ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart, PancakeSwap (V2) ve MEXC’dir.

28 Temmuz tarihi itibariyle Coingecko’da 0,000000252393 dolardan işlem gören WSG coin, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %55 oranında yükseldi.

Ekran Resmi 2021 07 28 11.36.51

Wall Street Games Nasıl Bir Oyun?

Wall Street Games oyununda iki oyuncu birbirine karşı yeteneklerini sergiler ve her oyundaki gibi bir kazanan veya kaybeden olur. Oyuncular kripto para cüzdanlarını bağlayarak istedikleri oyuna katılarak kripto para ödülleri kazanmaya çalışır.

Cüzdanını Wall Street Games platformuna bağlayan kullanıcılar, istediği herhangi bir oyuna katılarak oyunları kazanmaya çalışır. Yapılan açıklamaya göre, kazanan oyuncular ödül miktarının %94.5’ini alırken %5,5 ise WSG hazinesine gidiyor. Kullanıcı bir referansla gelmişse %0.5 i referans sahibine aktarılılıyor.

Ayrıca, Wall Street Games platformunun çok uluslu oyun şirketleri için çalışan deneyimli Blockchain ve oyun geliştiricileri tarafından inşa edildiği de aktarılanlar arasında.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner