Yükleniyor...

Usta Analistten Yeni Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: “Önce Düzeltme, Sonra ATH ve Sonunda 100.000 Dolar”

Bitcoin'in tasfiyesini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para analisti, uzun vadeli bir üçgenin zirvesine yaklaşırken BTC’nin yol haritasını 100.

Usta Analistten Yeni Bitcoin BTC Fiyat Tahmini “Önce Düzeltme Sonra ATH ve Sonunda 100.000 Dolar”

Bitcoin’in tasfiyesini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para analisti, uzun vadeli bir üçgenin zirvesine yaklaşırken BTC’nin yol haritasını 100.000 dolara doğru belirledi.

Kripto para trader’ı Dave the Wave, Twitter’da, Bitcoin’in sıkışma işaretleri gösterdiği için büyük bir hamleye hazırlandığını söyledi.

“Fiyat üçgenin sonunda olduğundan momentum ve volatilite değişmedi.  Fiyat, gerçekte ne yaptığını gösteren bir resim, ilerlemek için güzel şekilleniyor. ”

Bitcoin (BTC) Dar Bir Alanda İşlem Görüyor

Dave’in grafiğine dayanarak, Bitcoin’in destek kaybettiği görülüyor. İndikatör, bir varlığın trendindeki, gücündeki ve momentumundaki değişiklikleri ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

Buna ek olarak, Bollinger bant genişliği (BBW) göstergesi 0,50 değerine yaklaştıkça kral madalyonun oynaklığı (volatilite) tüm zamanların en düşük seviyelerine ulaşmaya hazır görünüyor. Düşük BBW, BTC’nin işlem aralığının dört yıl içinde en dar noktasında olduğunu göstermektedir.

Bitcoin’in sıkı işlem aralığı ve bitmekte olan ivmesi, baskın kripto para biriminin çok yıllı bir üçgenin sonuna yaklaşmasıyla şiddetli bir hareketin ufukta olduğunu gösteriyor. Dave, volatilite geri döndüğünde Bitcoin’in önemli bir düzeltme yapmasını beklediğini söylüyor.

Geri çekilme bittiğinde Dave, Bitcoin’in sonunda uzun vadeli üçgenden ayrılacağını düşünüyor. Bitcoin’in, 2023’ten önce 100.000 doların üzerine çıkacağını önümüzdeki yıl ise 20.000 doları geçerek ATH’ye ulaşacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner