Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Flare Network ile Entegre Edilebilir

Lider kripto para birimi Bitcoin'in bir F-varlığı olarak ağa girme şansı var.

flare bitcoin entegre

Lider kripto para birimi Bitcoin’in bir F-varlığı olarak ağa girme şansı var. Ama bunun için topluluk onayı gerekiyor.

Flare (FLR) ekibi ve topluluğu, Bitcoin’in (BTC) “Proof of work”ten kurtulması için bir yol daha öneriyor.

“Bitcoin Flare’e Eklenebilir”

Flare topluluğundan bir meraklı, Flare (FLR) akıllı sözleşmeler platformu tarafından Bitcoin (BTC) entegrasyonu olasılığını sordu. @BakkupBradley, bu entegrasyonun lider para için büyük bir fırsat olacağını iddia ediyor. Flare bu soruya yanıt verdi ve kullanıcıya bu entegrasyonun mümkün olduğuna dair güvence verdi.

Flare’in sosyal medya hesabından şu ifadeler kullanıldı:

“BTC yönetişim yoluyla eklenebilir. Eklenmişse, Flare üzerinde FBTC işlemi yapmak veya Flare’den XRP defterine güvenilir bir şekilde ihraç etmek, lightning için yararlı ve güvenilir bir alternatif olabilir.”

Bitcoin’in (BTC) bir F-varlığı olarak eklenmesi, ekibin son tweetinde belirtildiği gibi yönetişim mekanizması tarafından onaylanmalıdır. Daha önce, Flare Networks, Flare’e eklenecek varlıkları seçmek için bir dizi topluluk odaklı anket düzenlemişti.

Bu nedenle, Litecoin (LTC) fork’u Dogecoin (DOGE) ve PoS tabanlı Ethereum (ETH) katili Cardano (ADA), bu tür referandumlardan sonra token’larını entegre etti.

Kabul edilirse, bu teklif Flare (FLR) veya XRP Ledger üzerinde Bitcoin (BTC) işlemi yapmayı, Bitcoin (BTC) için ilk ana akım ölçeklendirme çözümü olan Lightning Network için uygun bir alternatif haline getirecektir. Lightning’de Bitcoin’ler (BTC), Bitcoin (BTC) ana ağı üzerindeki baskıyı önemli ölçüde azaltan bir ödeme kanalları ağı aracılığıyla aktarılır. Flare (FLR), XRP Ledger’ı programatik işlevlerle güçlendirecek, EVM uyumlu bir Turing-complete akıllı sözleşme platformudur.

Şu anda proje Coston testnet’te stres testlerinden geçiyor ve ana ağ lansmanının Temmuz ayında yapılması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner