Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Hazine Avı Başladı: İşte Sizi 10 Milyon Satoshi’ye Ulaştıracak Çizgi Roman

Bitcoin kültürü ile ilgili paylaşım yapan Citadel21, bir okuyucuyu 10.

Bitcoin BTC Hazine Avı Başladı Bu Bal Porsuğu Sizi 10 Milyon Satoshi’ye Ulaştıracak

Bitcoin kültürü ile ilgili paylaşım yapan Citadel21, bir okuyucuyu 10.000.000 satoshi ödülüne götürebilecek gizli ipuçlarına sahip çizgi roman yayınladı.

Bitcoin tutkunu sanatçı Dim Zayan, “Bulltardia” olarak adlandırılan bir kripto para konulu çizgi roman çıkardı. Citadel21, babasının ismi “Satoshi” olan “Bit” adında bir bal porsuğunu ana karaktere koyduğu çizgi romanının ilk iki bölümünü yayınladı.

Bitcoin (BTC) Hazinesine Ulaşmak İçin 12 Anahtar Bulunmalı

10.000.000 satoshi’nin (yazım sırasında yaklaşık 918 dolar değerinde 0.10 BTC) kilidini açmaya yönelik ipuçları, birkaç ay boyunca piyasaya sürülecek hikaye süresince gizlenecek.

“Önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak olan bu hikayeye gömülü 10 Milyon Satoshi’nin kilidini açacak on iki anahtar var.

Sevgili okuyucular, hodler’lar ya da yatırımı olmayanlar, porsuğu takip ederseniz; hazinesini bulabilirsiniz. Bu hikayede, Bit’in yolculuğunun merkezinde, 10 Milyon Satoshi’nin anahtarı gizleniyor.”

Ayrıca, Twitter’da @ ctdl21and @cryptgm hesapları bulmaca ile alakalı ipuçları vereceklerdir. İlk ipucu ise şu şekildedir:

“Kaleye girecek kadar cesur olduğunuzda, sizi ödüllendireceğiz: ‘İlk anahtar, Bal Porsuğu’nun umursamamasının nedenlerinden biridir.’ İyi şanslar, Bulltardia’nın tadını çıkarın.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner