Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Yön Neresi: 13.000 Dolara Mı, Yoksa 5.000 Dolara Mı Gidecek?

Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin'in büyük bir kırılma için hazır olduğunu ve önde gelen kripto para biriminin yakın vadede 13.

Bitcoin BTC 13.000 Dolara Mı Yoksa 5.000 Dolara Mı Gidecek İşte Analist Görüşleri scaled

Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in büyük bir kırılma için hazır olduğunu ve önde gelen kripto para biriminin yakın vadede 13.000 dolar seviyesini hedeflediğini söyledi.

McGlone, Bitcoin’in volatilitesi büyük kesintilerin patlamaya meyilli olduğu bir seviyede durduğundan haftalarca konsolidasyonun bitmesini beklediğini söyledi.

Bitcoin (BTC) 5.000 Doları Görebilir

Ancak tüm analistler ufukta büyük bir BTC rallisi görmüyor. Popüler analist TraderX0, Twitter’da 40.000 takipçisine BTC’nin tarihi fiyat hareketinin lider kripto para biriminin yeni bir boğa döngüsüne başlamadan önce 5.000 dolara kadar düşebileceğini önerdi.

Bu arada, Ethereum hem hacim hem de günlük aktif adreslerde (DAA) güçlü bir artış görüyor. Kripto analiz şirketi Santiment, metriklerin uzun vadede ETH için yükselişe geçtiğini söylüyor. Bununla birlikte, yakın vadede Santiment, en iyi 100 altcoinin işlem hacminin 27 Mart 2020’den bu yana %20.000’in üzerinde arttığını ve bunun da ETH ve altcoin piyasası için yeni bir zirvenin yaşanabileceğini gösterdiğini söyledi.

Ancak, kripto para trader’ları, Ethereum ve XRP’nin 2.9 milyar dolarlık PlusToken dolandırıcılığından kaynaklanan büyük bir satış duvarlarıyla karşılaşacaklarından endişe ediyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner