Yükleniyor...

“Bitcoin (BTC) için sonraki hedef 55 bin 400 dolar”

Popüler trader Titan of Crypto, Bitcoin (BTC) için sonraki hedefin 55 bin 400 dolar olduğunu aktardı.

BTC boğa

Popüler trader Titan of Crypto, Bitcoin (BTC) için sonraki hedefin 55 bin 400 dolar olduğunu aktardı.

Spot Bitcoin ETF’lerin onaylanmasıyla birlikte sert düşüşlere tanıklık eden kripto para piyasası, Şubat ayı yarılanırken tekrar yatırımcıları heyecanlandırdı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geride kalan 15 günde yüzde 25’e yakın yükseliş gerçekleştirdi. Bitcoin, özellikle halving yaklaşırken boğa beklentilerini artırdı.

Kripto para piyasasında adından söz ettiren Titan of Crypto, X üzerinden yaptığı paylaşımda BTC’nin gidişatını değerlendirdi. Analist, 50 bin doların aşılmasıyla birlikte sıradaki hedefin 55 bin 400 dolar olduğunu aktardı.

btc yükseliş

Bitcoin’den (BTC) düşündüren yükseliş

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 52 bin dolar seviyesine ulaştı. Bu yükseliş, kripto yatırımcılarını ikiye böldü. Birçok yatırımcı yükselişin devam edeceğini düşünürken, bazı yatırımcıların şimdiden düşüş senaryoları oluşturması dikkat çekti.

Kripto para piyasasının yükseliş yönlü ilerleyişi, sonraki fiyat hareketini düşündürttü. Düşüş gelecekse hangi seviyeden geleceği veya yükseliş devam edecekse nereye kadar devam edeceği konuşulmaya başlandı.

Popüler kripto analisti Titan of Crypto, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda, kendisine sonraki fiyat hareketi hakkında çok soru geldiğini ifade etti. Analist, BTC’nin önemli iki hedefi aştığını belirtti.

Titan of Crypto, oluşturduğu grafikten yola çıkarak hedef 1 ve hedef 2’nin geldiğini belirtti. 50 bin 900 doların güçlü bir seviye olduğunu ifade eden analist, BTC’nin haftalık mum kapanışının önemli olduğunu aktardı. Analiste göre, BTC haftalık mum kapanışında 50 bin 900 doların üzerinde kalıcı olabilirse sonraki yükselişi 55 bin 400 dolar seviyesine gerçekleştirecek.

Bir başka analist Credible Crypto ise kripto para piyasasının son yükseliş ile birlikte aşırı şiştiğini ve düzeltme için şartların oluştuğunu aktardı. Analist, BTC her ne kadar yükseliş yönlü ilerlese de ani ve keskin bir düzeltmenin gelebileceği konusunda uyardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner