Yükleniyor...

Önceki boğanın popüler kripto projesi 2 coin ile zirvede!

Önceki boğanın popüler kripto projesi VeChain, yerel token'ları VET ve VTHO ile zirveye yerleşti.

VeChain VTO VTHO

Önceki boğanın popüler kripto projesi VeChain, yerel token’ları VET ve VTHO ile zirveye yerleşti.

Kripto para piyasası yükseliş yönlü hareketliliğini sürdürüyor. Bitcoin’in (BTC) 50 bin doların üzerinde kalıcı olması, altcoin’leri de harekete geçirdi. Birçok altcoin, keskin yükselişleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bir dönemin popüler ismi VeChain, günün öne çıkan kripto projesi oldu. VeChain’in yerel token’ı VET ve VeChain ağının işlem token’ı VTHO gerçekleştirdikleri yükseliş ile günün zirvesine yerleşti.

VeChain, VET ve VTHO ile günün zirvesinde

Günü yeşil bir görünümde geçiren kripto para piyasasında, VeChain’in ekosistem coin’leri VET ve VTHO ön zirveye yerleşti. Popüler kripto projesi, yıllar sonra tekrar gündemde yer edindi.

VET VTHO VeChain

İş geliştirme süreçlerini ve iş ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilen bir blokzincir olan VeChain, 2021 yılında popülerlik kazandı. 2021 boğasında adından çokça söz ettiren VeChain, yıllar sonra tekrar gündeme gelmeye başladı. Popüler kripto projesi, özellikle Bitcoin’in (BTC) 50 bin dolara yükselmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

VeChain, ekosistem yerel token’ı olarak VET ve ekosistem ağ ücretlerini karşılayan token olarak VTHO’yu kullanıyor. Bu iki kripto para birimi de VeChain’in ekosistemini geliştirmek için öne sürüldü.

VET, son 24 saatte gerçekleştirdiği yüzde 40’a yakın yükseliş ile günün en çok değer kazanan kripto para birimleri arasında yer aldı. VET, 0,03816 dolarda yer alan majör direnç noktasını aşarak yükselişini şiddetlendirdi. Popüler kripto para birimi, 8 Mayıs 2022’deki fiyatının üzerine çıkmayı başardı.

VeChain grafik analiz

VET’in sansasyonel yükselişi, bir diğer VeChain token’ı olan VTHO’yu da hareketlendirdi. VTHO, son 24 saatte yaklaşık yüzde 100’lük yükselişi ile güne damga vurdu. Ağ işlem ücreti ve ağ aktivitesi için kullanılan VTHO, VET’ten daha fazla yükseliş yaşayarak dikkat çekti.

VET ile paralel ilerleyen VTHO’nun sonraki fiyat hareketini de VET’e göre gerçekleştirmesi bekleniliyor. Yine de kâr satışları ve piyasa yapıcı kuruluşlar VTHO fiyatını VET’ten bağımsız bir şekilde hareketlendirebilir.

Diğer taraftan VET, 8 Mayıs 2022’deki fiyatının üzerine çıkarak yatırımcıları heyecanlandırdı. Popüler kripto para birimi, 1 Şubat’tan bu yana yüzde 70’in üzerinde değer kazandı.

Grafiğe bakıldığında yükseliş trendinin hakim olduğu görülen VET, olası bir düzeltmeyle karşılaşabilir. Popüler kripto para birimi, 0,04450 doların altına sarkarsa düşüş şiddetlenebilir. Bu noktada 0,04260 dolar ve 0,040 dolar önemli destek noktaları olarak çalışabilir. Tüm bu destek noktalarının kırılması halinde VET, daha önceki direnç noktası ve şimdi destek bölgesi olarak çalışan 0,03816 dolara geri çekilebilir.

Yükselişin sürmesi halinde ise VET için 0,04855 dolar ve 0,050 dolar önemli direnç noktaları olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner