Yükleniyor...

Bitcoin’in 50 bin dolara ulaşacağını bilen analistten yeni hedef!

Daha önce Bitcoin'in (BTC) 50 bin dolara ulaşacağını söyleyen Michaël van de Poppe, yeni fiyat hedefini ve beklentisini paylaştı.

BTC yükseliş tahmini

Daha önce Bitcoin’in (BTC) 50 bin dolara ulaşacağını söyleyen Michaël van de Poppe, yeni fiyat hedefini ve beklentisini paylaştı.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), üstüne koya koya ilerlemeye devam ediyor. BTC, yaklaşık 67 gün kalan halving öncesi önemli yükselişlere imza attı. Önce 50 bin dolara ulaşan BTC, daha sonra 52 bin doları hedefledi. BTC’nin ilerleyişi, kripto sektörünün birçok önemli ismini de boğa düşüncesine itti.

Kripto yatırımcılarının yakından takip ettiği Michaël van de Poppe, daha önce BTC’nin 50 bin dolara ulaşacağını ve piyasa görünümünün pozitif olduğunu belirtmişti. Michaël van de Poppe, yeni fiyat hedefini ve piyasa beklentisini dile paylaştı.

BTC boğa koşusu

Ünlü analist, Bitcoin’in (BTC) gidişatına değindi

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) fiyat tahminleriyle yoğun ilgi görüyor. Daha önce BTC’nin kısa sürede 50 bin dolara ulaşacağını söyleyen ve doğru tahminde bulunan Michaël van de Poppe, yeni paylaşımda bulundu.

X platformu üzerinden takipçilerine seslenen Michaël van de Poppe, Bitcoin’in halving öncesi daha fazla ön plana çıkacağını ve 54 bin dolar ila 58 bin dolara kadar yükselebileceğini belirtti. Analist, bu yükselişin halving öncesi potansiyel bir zirve olacağını aktardı.

Piyasalarda beklenti üzeri bir güç olduğunu dile getiren analist, Ethereum’un (ETH) da takip edilmesi gereken kripto para birimlerinden biri olacağını ifade etti.

Bir yıl önce BTC’nin 21,6 bin dolar seviyesinde olduğuna dikkat çeken Michaël van de Poppe, varlığa dünya genelinde yoğun ilgi duyulduğunu ve bu ilgi artışının daha yeni başladığını söyledi.

Analist, ETF’lerdeki para akışının BTC fiyatı için olumlu olduğunu ve lider kripto para biriminin süper yükseliş eğiliminde olduğunu dile getirdi. Michaël van de Poppe, BTC’nin yükseliş yönlü ilerleyişinde ufak bir düzeltme yapabileceğinin de altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner