Yükleniyor...

Dogecoin’de (DOGE) vakit daraldı: Yatırımcılar meraklı!

Memecoin tutkunlarının yakından takip ettiği Dogecoin (DOGE) yukarı yönlü fiyat eğilimiyle yatırımcısını canlandırdı.

doge

Memecoin tutkunlarının yakından takip ettiği Dogecoin (DOGE) yukarı yönlü fiyat eğilimiyle yatırımcısını canlandırdı.

Memecoin denildiğinde akla gelen ilk kripto para birimi Dogecoin (DOGE) teknik görünümüyle ön plana çıktı. Bir süredir düşüş yönlü hareket eden DOGE, kırılım yaptıktan sonra yukarı yönlü bir ivme kazandı. Bitcoin’in de 52.000 dolar bandında seyretmesi, DOGE’ye itici bir güç oldu. Şu an için minör direnç bölgesini zorlayan popüler coin, yakın zamanda hacimli bir fiyat hamlesi yapabilir mi?

Sert yükselişiyle memecoin piyasasını domine edebilir!

Başta Solana ekosisteminde olmak üzere onlarca memecoin piyasaya sürüldü. Bu memecoin’lerin yüzlerce kat yaparak çeşitli popüler kripto borsalarında listelenmesi, haliyle de DOGE’ye olan talebi düşürdü. Ayrıca, uzun bir zamandır Elon Musk desteği göremeyen DOGE, eski günlerinden iyice uzakta kalmış durumda.

Şu an için 0,0852 dolardan işlem gören DOGE, olası bir Elon Musk’ın sosyal medya paylaşımı ile gerçekten patlama yapabilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 0,0877 – 0,0948 – 0,107 ve 0,1185 dolar hedeflenebilir. 0,105 – 0,107 Dolar aralığının üzerinde geçirilen her süreç, paritedeki boğa koşusunu şiddetlendirecektir. Fakat, güncel memecoin piyasasının işleyişi devam ettiği sürece DOGE’de sırasıyla 0,0837 – 0,0789 – 0,074 ve 0,0684 dolara kadar geri çekilme yaşanabilir.

Ekran Resmi 2024 02 15 11.15.13

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner