Yükleniyor...

Manta Network (MANTA) kritik bölgede: Yükseliş gelecek mi?

Manta Network (MANTA), piyasanın pozitif görünümüyle yükselişe geçerek önemli bir direnç noktasını aştı.

kripto-grafik

Manta Network (MANTA), piyasanın pozitif görünümüyle yükselişe geçerek önemli bir direnç noktasını aştı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) gerçekleştirdiği yükseliş, kripto para piyasasında boğa söylentilerini alevlendirdi. Altcoin’lere giren para ve ortaya çıkan yükselişler ise heyecan yarattı. BTC’nin 50 bin doları aşmasıyla birlikte, birçok altcoin’de önemli direnç kırılımları görüldü. Kritik bir direnç noktası olan 2,90 doları aşan Manta Network (MANTA) ise 3 doları aştı.

Kripto para piyasasının yeni oyuncularından Manta Network, lansmandan bu yana fiyat istikrarını korumayı başardı. Katman-2 çözümü sunan ve Web3’te modüler ekosistem oluşturmayı amaçlayan Manta Network, yatırımcıların dikkatini çekti. Projenini ilerleyişi ve piyasaya yeni girmiş olması fiyatı etkiledi. MANTA, lansman sırasında 2 dolara kadar gerilese de yakaladığı istikrar ile 3 dolar seviyesine ulaştı.

Manta network yükseliş

Manta Network (MANTA) için beklentiler yüksek

Modüler blokzincirlerin ve yenilikçi kripto projelerinin öne çıktığı bugünlerde, Manta Network’ün (MANTA) de yıldızı parlıyor. Manta Network, kısa sürede 1 milyar doların üzerinde toplam kilitli varlık (TVL) elde etmesiyle ön plana çıktı. Projenin yerel token’ı MANTA’da her ne kadar düzeltme adı altında düşüş yaşansa da fiyat istikrarı dikkat çekti.

MANTA, Bitcoin’in (BTC) 50 bin doların üzerinde kalıcı olmasıyla birlikte harekete geçen kripto para birimlerinden birisi oldu. Popüler kripto para birimi MANTA, son 24 saatte yüzde 18’lik yükselişe imza attı.

Manta Network MANTA grafik

CoinGecko verilerine göre, MANTA’nın son 24 saatte işlem hacmi 300 milyon dolara yaklaştı. Popüler kripto para biriminin, dolaşım arzına göre piyasa değeri 770 milyon dolar oldu.

MANTA, ilgiyi üzerinde tutması ve ön planda kalması halinde yükselişini sürdürebilir. MANTA, 2,90 dolar seviyesinde yer alan kritik direnç bölgesini BTC’nin de etkisiyle kırmayı başardı ve yükselişini şiddetlendirdi. Popüler kripto para birimi, 2,90 doların üzerinde kaldığı sürece daha önce test ettiği 3,15 dolar direncine yükseliş gerçekleştirebilir. Bu bölgeyi aşması halinde MANTA fiyatı kısa sürede 3,26 dolar direncine yaklaşabilir. Modüler kripto projesi, 3,26 doların üzerinde kaldığı sürece ATH (tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi) seviyesine yakın direnç noktası olan 3,73 dolara yükseliş gerçekleştirebilir.

Diğer taraftan MANTA, satış baskısının artmasıyla 2,90 dolar desteğine kadar geri çekilebilir. Bu destek noktasını kaybetmesi halinde 2,67 doları test edebilir. MANTA’nın diğer destek noktaları ise 2,54 dolar ve 2,47 dolar olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner