Yükleniyor...

Aptos’ta (APT) kırılım geldi: Beklenen hareketi yapacak mı?

Yükseliş sezonunu nispeten sessiz geçiren Aptos (APT) teknik yapısının olumluya dönmesi eşliğinde beklentileri artırdı.

GME memecoin yükselişte

Yükseliş sezonunu nispeten sessiz geçiren Aptos (APT) teknik yapısının olumluya dönmesi eşliğinde beklentileri artırdı.

Bitcoin‘in (BTC) durmak bilmeyen yükselişine göre bir hayli arka planda kalan Aptos (APT) yavaş yavaş olumlu sinyaller vermeye başladı. Bir süredir düşen trendin altında fiyatlayan popüler coin, trend kırılımıyla birlikte sıçrama yaparak 10 doların üzerine atmayı başardı. 10 Doların psikolojik ve teknik açıdan zorlu bir seviye olması satış baskısı yaratmış olsa da, APT yatırımcıları beklentilerini yüksekte tutmaya devam ediyor.

Bitcoin (BTC) boğasına yetişmeye çalışıyor!

BTC’nin boğa koşusunda çeşitli altcoin’lere baktığımızda örneğin SOL, dip seviyeden yüzde 1400’e yakın, AVAX ise yüzde 700’e yakın yaptı. Fakat, APT yalnızca yüzde 300 bir artış ortaya koyabildi. SOL ve AVAX gibi pek çok altcoin’e oranla cılız kalan APT, ipleri eline aldığı takdirde 2024’e damga vurabilir. Özellikle de geliştiricileri ve teknolojisiyle ön plana çıkan Aptos, sosyal medya platformlarından gelişmelere dair verdiği sinyaller ile dikkat çekmeye başladı bile.

Haberin yazımı itibarıyla 9,94 dolardan alıcı bulan APT bu seviyeyi desteğe dönüştürmesi halinde 11,28 – 12,90 ve 15 dolar doğru yola koyulabilir. Bu süreçte sadece teknik taraf değil, ekosistemden gelecek haberler de kritik bir önem arz edecek. Ekosisteme de hareketlilik gelmesiyle birlikte APT için 20 dolar civarı hedeflenebilir. İşlerin tersine gittiği bir senaryoda ise alıcılı olabilecek seviyeler sırasıyla 9,41 – 8,83 – 8,33 – 7,90 ve 7,27 dolardır.

Ekran Resmi 2024 02 15 09.52.56

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner