Yükleniyor...

Aptos (APT), devasa kilit açılımı öncesi düşüş yaşıyor

Popüler blokzincir Aptos (APT) 11 Şubat'ta gerçekleştireceği 210 milyon dolarlık kilit açılımı öncesinde düşüşte 2023'ün son çeyreğinde harekete geçen Aptos (APT) büyük bir topluluk oluşturmayı başardı.

aptos apt kilit açılımı

Popüler blokzincir Aptos (APT) 11 Şubat’ta gerçekleştireceği 210 milyon dolarlık kilit açılımı öncesinde düşüşte

2023’ün son çeyreğinde harekete geçen Aptos (APT) büyük bir topluluk oluşturmayı başardı. Aptos, blokzincir ve mainnet girişimleriyle topluluğunu aktif bir ekosistemde tuttu. Bu sayede Aptos ağında NFT’ler, DeFi projeleri ve memecoin projeleri piyasaya sürüldü.

Aptos ekosistemi her ne kadar gelişim gösterse de APT için işler pek de yolunda gitmiyor. APT fiyat düşüşü sürerken, popüler kripto para birimi için devasa kilit açılımı yaklaştı. Aptos 11 Şubat tarihinde 210 milyon dolarlık APT’nin kilidini açacak.

Aptos (APT) için çanlar çalıyor: Kilit açılımı yaklaştı!

Aptos 11 Şubat tarihinde 24,84 milyon APT’nin (210 milyon dolar) kilidini açacak. TokenUnlocks’tan elde edilen verilere göre, bu kilit açılımı dolaşım arzının yüzde 7,33’üne tekabül ediyor.

Aptos son kilit açılımını 12 Ocak tarihinde gerçekleştirmiş ve 24,84 milyon APT’nin kilidini açmıştı. 11 Şubat tarihinde benzer şekilde bir kilit açılımı gerçekleşecek. Aptos düzenli olarak 24,84 milyon APT’nin kilidini açıyor.

Popüler kripto para birimi, dolaşım arzına göre 2,89 milyar dolar piyasa değerine sahip durumda. Projenin maksimum arzına göre piyasa değeri ise 9,2 milyar dolar seviyesinde.

APT için kilit açılımı öncesinde çanlar çalıyor. APT 1 Ocak 2024 tarihinden bu yana yüzde 14’lük düşüş yaşadı. Popüler kripto para birimi, destek noktasına doğru ilerliyor.

Aptos (APT) grafik analizi

APT 11 Şubat öncesinde 8,25 dolar desteğine yaklaşmış durumda. Popüler kripto para biriminin bu destek noktasını test etmesi ve altına sarkması halinde fiyat 7,70 dolar desteğine geri çekilebilir. Bu destek noktası da kaybedilirse APT için 7 dolarda yer alan majör destek kritik bir önem taşıyacaktır.

APT kilit açılımının yarattığı baskıyı atlatıp yükselişe geçerse, 9,44 doları test edebilir. Bu bölgenin aşılması halinde fiyatın kısa sürede 10 dolara geri dönme ihtimali söz konusu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner