Yükleniyor...

Space ID (ID), iki neden ile yüzde 85 yükseldi!

Space ID (ID), Upbit borsasında listelenmesi ve Ethereum Name Service (ENS) furyası ile yüzde 85 yükseldi.

ID yükseliş

Space ID (ID), Upbit borsasında listelenmesi ve Ethereum Name Service (ENS) furyası ile yüzde 85 yükseldi.

Web3 alan adları oluşturma hizmeti Space ID (ID), benzer kripto projesi Ethereum Name Service’nin (ENS) boğa koşusu yaşamasıyla harekete geçti. ID, ENS’den aldığı güç ile birlikte yükseliş yönlü hareketlilik sergiledi. ID’nin yükselişinde, ENS’nin dışında Upbit’in de katkısı oldu.

Spekülatif listelemeleriyle bilinen Upbit, gün içerisinde yaptığı duyuru ile ID’yi listelediğini açıkladı. ID, ENS’deki boğa havasının etkisiyle ve Upbit listelemesiyle yüzde 85 yükseldi.

Space ID (ID) için beklentiler yüksek

Blokzincirler için domain hizmeti sunan Web3 projesi Space ID (ID), günün en çok değer kazanan kripto para birimi oldu. ID’nin yükselişi, Upbit etkisiyle şiddetlendi ve yüzde 85 seviyesine ulaştı.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in Ethereum Name Service (ENS) için yaptığı paylaşımlardan sonra gözler domain hizmetlerine çevrildi. ENS ile benzer bir kripto para birimi olan ID, trendi arkasına almayı başardı. Upbit ve trend eşliğinde yükselişe geçen ID, önemli direnç noktalarını kırarak büyük bir yükselişe ev sahipliği yaptı.

space ID grafik

ID, 0,365 dolar direncini kırarak yükselişini şiddetlendirdi. Popüler kripto para birimi, 0,437 dolar ila 0,466 dolar arasında yer alan alım bölgesine yerleşti. Bu bölgede gelen alım baskısı, ID’nin 0,511 dolar direncini aşmasını ve 0,556 dolar direncini test etmesini sağladı. Kâr satışlarının da gelmesiyle birlikte ID, 0,556 dolar direncini kırmakta başarısız oldu. Geri çekilme yaşayan ID, haber yazım saati itibariyle 0,50 dolar seviyesinde işlem gördü.

ID, yükseliş trendini devam ettirmek için 0,511 dolar direncinin üzerinde kalmak zorunda. Bu bölgenin üzerinde kalıcı olması halinde tekrar 0,556 dolar direncini test edebilir. İkinci denemesinde 0,556 dolar direncini aşabilirse, ilerleyeceği nokta 0,6 dolar olabilir.

Diğer taraftan ID, hızlı bir yükseliş yaşaması sebebiyle kâr satışına maruz kalabilir. Bu satışların baskın olması halinde, ID için 0,466 dolar desteği önemli bir görev üstlenebilir. ID, 0,437 dolar desteğine kadar alım bölgesinde yer alacaktır. Bu bölgeyi kaybederse fiyat 0,365 dolara düşüş yaşayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner