Yükleniyor...

Synthetix’te (SNX) beklenen kırılım geldi: Yatırımcısı sevinçli!

DeFi'ın önemli projeleri arasında yer alan Synthetix (SNX) teknik yapısıyla kendisini ön plana çıkardı.

yükselen grafik 4

DeFi’ın önemli projeleri arasında yer alan Synthetix (SNX) teknik yapısıyla kendisini ön plana çıkardı.

DeFi denildiğinde akla gelen ilk projelerden Synthetix (SNX) düşen trendin kırılımıyla birlikte patlama yaptı. Bir süredir düşüş eğiliminde seyreden popüler coin, teknik yapının pozitife evrilmesiyle güç kazandı. Son 24 saatte yüzde 9,02 oranında yükseliş yaşayan SNX “En Çok Yükselenler” listesinde üçüncü sıranın sahibi oldu.

Peki SNX tarafındaki yukarı yönlü hareket devam edebilir mi? Paritede takip edilmesi gereken önemli fiyatlar hangileridir?

Ekran Resmi 2024 02 07 14.14.47

DeFi çılgınlıyla farklı bir boyuta ulaşabilir!

Geçmiş dönemdeki en büyük trendlerden biri olan DeFi, SNX’in yükselişiyle kendisini hatırlattı. Bir zamanlar piyasayı yerinden oynatan DeFi çılgınlığı, yeniden yaşanırsa bu alandaki altcoin’lerde büyük bir artış gözlemlenebilir. Bu alandaki güncel projelerin başında gelen SNX ise yalnızca DeFi değil, pek çok alandaki projeyi solladı.

Güncel durum itibarıyla 3,286 dolardan işlem gören SNX, DeFi rüzgarını arkasına alması, teknik yapısını koruyabilmesi veya BTC’nin 43.500 doların üzerinde günlük kapanış yapması halinde üst seviyeleri hedefleyebilir. Böyle bir senaryoda direnç noktası olarak sırasıyla 3,515 – 3,943 – 4,325 – 4,450 ve 4,953 dolar takibe alınmalıdır. Ayrıca, yoğun satıcılı bölge olarak 4,325 – 4,450 dolar aralığına daha fazla dikkat edilebilir.

Yeni trendlerin DeFi’a arka planda bırakmaya devam etmesi veya SNX’in düşen trend içersine tekrardan gevlemesi gibi unsurlar pariteyi düşüşe itecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 2,971 – 2,614 ve 2,20 dolar seviyeleri destek olarak izlenebilir.

Ekran Resmi 2024 02 07 14.17.54

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner