Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) Piyasa Değeri Açısından Tesla'yı Geride Bıraktı

Bitcoin (BTC) Piyasa Değeri Açısından Tesla’yı Geride Bıraktı

ABONE OL:google-news

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dünyanın en büyük 9. varlığı haline geldi. Kripto para birimi son değer kazanımlarıyla beraber Tesla’yı tekrar geride bırakarak 9. sıraya yerleşti. Bitcoin, geçtiğimiz ay da Alibaba ve Tesla’yı geride bırakarak 10. sıraya geçmişti. BTC daha sonra tekrar geriye düşse de gücünü tekrar elde etti.

Tesla Bitcoin Alımını Açıklamıştı

Tesla’nın dün 1.5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımının ortaya çıkmasıyla beraber lider kripto para birimi büyük bir hızla yükselmeye başladı. BTC, dünden bu yana arka arkaya yeni ATH’ler oluşturdu. Kullanıcılar Tesla’nın Bitcoin atağının ardından BTC’nin şirketi geride bırakmasına “Tesla kendi ayağına sıktı” yorumları yaptı.

Ekran Resmi 2021 02 09 11.33.25

Companies Market Cap verilerine göre Bitcoin 872 milyar dolar piyasa değerine sahipken, Tesla 818 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar