Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Yeni Yıla Rekorla Başladı! DOT, ETH, XRP ve LTC’de Durum Ne?

Bitcoin (BTC) rekor tazelemeye devam ediyor.

bitcoin btc yeni yila rekorla basladi dot eth xrp ve ltcde durum ne

Bitcoin (BTC) rekor tazelemeye devam ediyor. Lider kripto para birimi bugün 29.601 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yeniden ulaştı.

20.000 dolar seviyesini aşmasının ardından, güçlü bir yükseliş trendine giren Bitcoin, yeni yılın ilk gününde yeni bir ATH daha belirledi. CoinGecko verilerine göre, 29.601 seviyesine ulaşan kripto para, yeni bir rekora daha imza atarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı.

Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle 29.471 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Polkadot (DOT) Yeni Bir ATH Oluşturdu

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Polkadot da (DOT) yeni yılın ilk gününde tüm zamanların en yüksek seviyesine yeniden ulaştı. “Ethereum Killer” olarak da adlandırılan DOT, CoinGecko verilerine göre bugün 9.40 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirledi.

DOT, 29 Aralık’ta da 7.60 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Dün, Bitcoin Cash’i geride bırakarak 6. sıraya yükselen DOT, bundan tam üç gün sonra yeni bir ATH’ye daha ulaştı.

DOT, yayın saati itibariyle 8.79 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum (ETH), XRP (XRP) ve Litecoin’de (LTC) Son Durum

Ethereum (ETH) son 24 saatte %0.9 değer kazandı. 7 günlük kazanımını %21’e yükselten lider altcoin, yayın saati itibariyle 741.21 dolar seviyesinden işlem görüyor.

XRP (XRP) son 24 saatte, gelen kötü haberlere rağmen %9.4 oranında kayda değer bir yükseliş yaşadı. Son 7 gündeki kaybını %31.8’e düşüren XRP, yayın saati itibariyle 0.2358 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Litecoin (LTC) son 24 saatte %3 değer kazandı. Son 7 gündeki kazanımı %14.6’ya ulaşan LTC, yayın saati itibariyle 128.17 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner