Yükleniyor...

Coinbase’den Bitcoin (BTC) Transferleri! Bitcoin Balinaları mı Hareket Ediyor?

Bitcoin (BTC), 30 bin dolar seviyesini kırmak için mücadele ederken, ünlü kripto para ve Bitcoin borsası Coinbase'den yüklü miktarlarda çıkışlar devam ediyor.

Bitcoin (BTC), 30 bin dolar seviyesini kırmak için mücadele ederken, ünlü kripto para ve Bitcoin borsası Coinbase’den yüklü miktarlarda çıkışlar devam ediyor.

Whale Alert verilerine göre Coinbase’den dün başlayan çıkışlar bugün de devam ediyor. Son birkaç saatte parça parça yüklü miktarlarda Bitcoin, popüler borsadan bilinmeyen cüzdanlara aktarıldı. Bu transferlerin OTC olduğu tahmin ediliyor.

“Kurumlar Daha Çok Bitcoin Alıyor”

Önceki gün Coinbase’den 12.063 dolar değerinde BTC çıktığını açıklayan CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, şu ifadeleri kullandı:

“Coinbase’den 12.063 dolar değerinde BTC birden çok soğuk cüzdana gitti. Muhtemelen OTC anlaşmaları. 30.000’i kırmak zor olacak ama kurumlar bunu umursamıyor. Sadece daha çok alıyorlar.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner