Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Coinbase'den Bitcoin (BTC) Transferleri! Bitcoin Balinaları mı Hareket Ediyor?

Coinbase’den Bitcoin (BTC) Transferleri! Bitcoin Balinaları mı Hareket Ediyor?

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC), 30 bin dolar seviyesini kırmak için mücadele ederken, ünlü kripto para ve Bitcoin borsası Coinbase’den yüklü miktarlarda çıkışlar devam ediyor.

Whale Alert verilerine göre Coinbase’den dün başlayan çıkışlar bugün de devam ediyor. Son birkaç saatte parça parça yüklü miktarlarda Bitcoin, popüler borsadan bilinmeyen cüzdanlara aktarıldı. Bu transferlerin OTC olduğu tahmin ediliyor.

“Kurumlar Daha Çok Bitcoin Alıyor”

Önceki gün Coinbase’den 12.063 dolar değerinde BTC çıktığını açıklayan CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, şu ifadeleri kullandı:

“Coinbase’den 12.063 dolar değerinde BTC birden çok soğuk cüzdana gitti. Muhtemelen OTC anlaşmaları. 30.000’i kırmak zor olacak ama kurumlar bunu umursamıyor. Sadece daha çok alıyorlar.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar