Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 30.500 Doları da Aştı! Analistler Önümüzdeki Seviyeler İçin Ne Diyor?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Coinbase'te 30.

bitcoin 30.500 dolar rekor analistler ne diyor btc fiyati bitcoin fiyati

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Coinbase’te 30.500 dolar seviyesini aşarak yeni bir ATH belirledi. Kripto para biriminin 30.000 doları aşması birçok analist tarafından beklenen bir şeydi. Fakat yine de bu seviyedeki direncin zorlu olduğu düşünülüyordu. Lider kripto para birimi bugün bu zorlu direnci de aşmayı başararak yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ekran Resmi 2020 01 02 15.40.52

Bitcoin’in bu yükselişi kripto para topluluğunda büyük bir heyecan uyandırdı. Bununla beraber 30.000’den sonra Bitcoin’in yükselmesini bekleyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Popüler analist Koroush Ak, bu seviyeyle beraber Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşmasının ölçülü bir tahmin olduğunu ifade etti.

Yerli trader’lardan Yeni Nesil Kripto Trader ise Bitcoin’de psikolojik direncin çok kolay kırıldığını, artık tek gerçeğin Bitcoin olduğunu ve altcoin işlemlerinde dikkatli olunması gerektiğini ifade etti.

“Bitcoin İlerlemeye Devam Edecek”

Bir diğer yerli analist Tarık Eroğlu ise 26 Aralık’ta belirlediği hedefler konusunda yanılmadı. Eroğlu, Bitcoin’in önünün açık olduğunu ifade etti. Analiste paylaştığı grafiğe göre BTC için sırada yeni yüksek seviyeler var.

 

Popüler kripto para analisti Crypto Michael ise gün içinde Bitcoin’in birkaç gün önce belirlenen bir sonraki hedef bölgeye pratik olarak ulaştığını dile getirdi. Michael, BTC’nin 30.000 doları aşmasıyla beraber sonraki hedef bölgesinin 32.750 dolar olduğunu söyledi.

Analist Crypto Hunter ise Bitcoin’de önce 30.800 ve sonrasında 36.000 dolara kadar yükseliş öngörüyor.

Bitcoin, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yaklaşık %4 oranında yükseliş gösterdi. Lider kripto para birimi son 1 haftada ise değerini %23 oranında arttırdı. BTC, yazının yazıldığı sırada 30.700 dolardan işlem görüyordu.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x