Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Yükselirken Bu Altcoin de %50 Artış Gösterdi

Bitcoin’in yükselişiyle beraber, kripto para piyasası yeşillendi.

amp artti

Bitcoin’in yükselişiyle beraber, kripto para piyasası yeşillendi. Coingecko verilerine göre son 24 saatte %51 oranında artış gösteren Amp (AMP), yazının yazıldığı sırada 0,075519 dolardan işlem görüyordu. AMP, bir finansal işlemdeki riski evrensel olarak merkezden uzaklaştırmak için tasarlanmış kripto para birimidir. Potansiyeli olan ödemeler için koşula özel teminat tahsis etmek için yeni bir arayüz içeren Ethereum tabanlı tokendir.

AMP, garanti için hususi olarak yaratılmış De-Fi işlemlerine izin veren bir kripto paradır. Flexa ağında teminat kapsamında güvenli duruma dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Ethereum ERC-20 ağında bulunmaktadır. Her türlü BTC ve ETH işlemini çerçeveleyerek iki tarafı da teminatı altına almaktadır. 

AMP Nedir?

Kullanıcılar AMP’yi stake ederek, dijital ödemeler, trade, kredi dağıtımları mülk satışları gibi her türlü değer değişimini garanti altına alabilir. AMP stake edilen teminat havuzlarını kullanarak merkezi olmayan transferleri özellikle dolandırıcılıkla gibi durumlara engel olarak transferlerin riskini azaltır.

AMP ağ ödül dağıtımlarını basitleştirir. AMP akıllı sözleşmeleri mikro dağıtımlar ve bileşik faiz modelleri sunar. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner