Yükleniyor...

Bitcoin Cash (BCH) İşlemlerine Yüksek Gizlilik Geliyor!

Bitcoin Cash ekosistemindeki geliştiriciler, dünyanın en büyük dördüncü kripto para birimi Bitcoin Cash (BCH) için Cashshuffle adlı bir proje üzerinde çalışıyor.

BCH Bitcoin Cash Gizlilik

Bitcoin Cash ekosistemindeki geliştiriciler, dünyanın en büyük dördüncü kripto para birimi Bitcoin Cash (BCH) için Cashshuffle adlı bir proje üzerinde çalışıyor. Projenin altında topluluk geliştiricilerinin BCH işlemlerini anonimleştirmek için oluşturduğu Tokenshuffle adlı bir kavram yatıyor.

Bitcoin.com’a göre, BCH taraftarı Roger Ver tarafından yönetilen popüler çevrimiçi portalın Tokenshuffle fikri daha işlemlerde daha fazla gizlilik sağlanması açısından oldukça önemli. Ayrıca, 12 Ekim’de Tokenshuffle’ı bir kavram olarak belirleyen ve yayınlayan Chris Troutner adlı bir geliştirici oldu.

Tokenshuffle, iki tür kripto para biriminin karıştırma protokolünün yardımıyla oluşturulmuş hafif bir cüzdan. Şu anda, Troutner projenin gözden geçirme aşaması bittikten sonra protokol için açık kaynak kodlu bir uygulama oluşturulması planlanıyor.

Geliştirici ayrıca Tokenshuffe ile ilgili bir açıklama yaptı ve bu fikrin, Coinjoin ve Coinshuffle ile ilgili temellerin bir melezi olduğunu aktardı. Ayrıca projenin ardındaki temel fikir olan anonimlikten söz etti:

Tokenshuffle, Bitcoin Cash’i (BCH) anonimleştirmek ve buranın yenilenebilirliğini geliştirmek için bir protokoldür. Bu protokol, Coinjoin ve Coinshuffle’daki fikirlere dayanıyor ve insanların anonim olarak etkileşimde bulunabilecekleri hafif bir web uygulaması olarak hayata geçmesi amaçlanıyor.

Cashshuffle projesinin öne çıkan özelliği gizlilik. Proje üzerinde çalışan geliştiriciler, aracın yakında bir ila iki ay içinde olgunluk aşamasına girerek hazır olabileceğini ortaya koymuş durumda. Ekip, Cashshuffe’in Bitcoin Cash için somut bir çözüm haline gelmesini bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner