Yükleniyor...

Bitcoin Cash Fiyat Analizi: Yeniden 380 Dolara Yükselebilir

Bitcoin Cash (BCH) grafiklerine bakıldığında kısa vadede Bitcoin Cash'in nötr bir görünümde olduğu ve geçici olarak konsolide olduğu görülebilir.

BCH Bitcoin Cash Fiyat Analizi 1

Bitcoin Cash (BCH) grafiklerine bakıldığında kısa vadede Bitcoin Cash’in nötr bir görünümde olduğu ve geçici olarak konsolide olduğu görülebilir. Buna rağmen Bitcoin Cash fiyatı en son 11 Temmuz’da görülen seviyeleri yeniden görebilir.

BCH/USD paritesi şu anda 200 günlük hareketli ortalamasına yaklaşıyor ve ufukta bir boğa kırılması görünüyor. BCH/USD paritesi üçgen formasyonun işlem görürken bu durum yakında değişecek gibi duruyor. Bitcoin Cash fiyatının daha büyük omuz baş omuz formasyonunun boyun kısmının üzerine çıkmaya hazırlanıyor.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Yayın sırasında 338 dolardan el değiştiren Bitcoin Cash fiyatı eğer ki söz konusu üçgeni kırabilirse 380 dolara kadar yükselebilir. RSI her ne kadar aşırı alım bölgesine girse de pozitif seyrediyor. MACD boğaya dönüşürken, teknik göstergeler de boğa görünüme sahip. Tüm bunlar Bitcoin Cash fiyatı için son derece olumlu sinyaller.

Orta vadeli grafiklerde BCH/USD paritesi ise boğa görünümüne sahip ve Bitcoin Cash fiyatı 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine seyrediyor.

BCH Fiyat Analizi

Günlük grafikte Bitcoin Cash fiyatı yükselen bir kanalın içinde hareket ederken, satıcılar Bitcoin Cash fiyatını destek seviyesinin altına itmekte başarısız oldular. Ayrıca günlük grafikte daha büyük omuz baş omuz formasyonu görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x