Yükleniyor...

Bitcoin Depot Halka Açılmaya Hazırlanıyor

Kuzey Amerika'daki en büyük kripto ATM sağlayıcılarından biri olan Bitcoin Depot, hisselerini 2023'ün ilk çeyreğinde Nasdaq'ta listelemeyi planlıyor.

Bitcoin Depot Halka Aciliyor

Kuzey Amerika’daki en büyük kripto ATM sağlayıcılarından biri olan Bitcoin Depot, hisselerini 2023’ün ilk çeyreğinde Nasdaq‘ta listelemeyi planlıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki büyük bir kripto para ATM sağlayıcısı olan Bitcoin Depot, özel amaçlı bir satın alma şirketi (SPAC) ile birleşme yoluyla halka açılmayı planlıyor.

Bitcoin Depot SPAC ile Birleşecek

Atlanta merkezli Bitcoin Depot, halka açılmak için SPAC GSR II Meteora (GSRM) ile 885 milyon dolarlık bir anlaşmayla birleşmek için bir anlaşmaya vardığını duyurdu.

İş ortaklığı, şirkettin halka açık bir şirket haline gelmesine neden olacak, çünkü birleşik şirket Bitcoin Depot Inc. olarak adlandırılacak ve Nasdaq’ta BTM sembolü altında işlem görecek. Birleşme, Bitcoin Depot‘un liderlik ekibi ve GSRM yönetim kurulu tarafından oy birliğiyle onaylandı. 2023’ün ilk çeyreğine kadar tamamlanmasının hedeflendiği aktarıldı.

GSR II Meteora SPAC’ın şirketin büyümek için kullanabileceği yaklaşık 320 milyon dolara sahip olduğu bildiriliyor, ancak SPAC yatırımcıları birleşme yapılmadan önce paralarını çekebilecek. Şirket, birleşme anlaşmasıyla aynı anda kapanacak bir finansman turuna da devam edebilecek. GSRM eş CEO’su ve Bank of America’da eski bir SPAC bankacısı olan Gus Garcia, şirketin istikrarlı büyümesi nedeniyle şirketin finansman seçeneklerine güvendiğini söyledi. 

Gus Garcia ek olarak şunları söyledi:

“Bu Bitcoin ATM’nin (BTM) ayak sesleri, önemli stratejik ilişkileri ve zengin özelliklere sahip mobil uygulamasıyla, Bitcoin Depot’un hem yurtiçinde hem de yurtdışında BTM pazarından yararlanmak için iyi bir konuma sahip olduğuna inanıyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner