Yükleniyor...

Bitcoin düşmanı Munger’in ölmesi, dolandırıcılara fırsat oldu!

Bitcoin düşmanı olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Charlie Munger adına kripto para çıkarıp rug pull yaptılar.

Charlie Munger

Bitcoin düşmanı olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Charlie Munger adına kripto para çıkarıp rug pull yaptılar.

Warren Buffet’ın sağ kolu olarak bilinen ve Bitcoin’e karşı düşmanca söylemleriyle tanınan Charlie Munger, 99 yaşında hayatını kaybetti. Munger’in ölümü, kripto para fırsatçılarına yaradı. Merkeziyetsiz borsalar üzerinden Munger adında kripto para çıkaran vurguncular, kısa sürede yüz binlerce dolarlık rug pull gerçekleştirdi.

Bitcoin düşmanı Charlie Munger adına çıkarılan kripto para MUNGER, kısa sürede yoğun ilgi gördü ve yüzde 31.500’lük artış yaşadı. Ancak kısa süre içerisinde proje ekibi fişi çekti ve 60 bin dolarlık rug pull gerçekleştirdi.

charlie munger kripto

Munger’i haklı çıkartmak için emek harcadılar!

Warren Buffet’ın sağ kolu Charlie Munger, Bitcoin düşmanlığıyla tanındı. Munger, kripto paralar için dolandırıcılık yaftalamasında bulundu. Geçtiğimiz günlerde Munger, 99 yaşında hayatını kaybetti. Munger’in ölümü, kripto fırsatçılarını da harekete geçirdi.

Bir veya birkaç anonim kişi, Uniswap üzerinden Charlie Munger (MUNGER) adında kripto para çıkardı. MUNGER, kripto yatırımcılarının yeni memecoin umuduyla ilgi göstermesiyle kısa sürede yüzde 31.500 yükseldi. MUNGER’in toplam likiditesi 75 bin dolara çıktı. Zincir üstü verilere göre MUNGER, yatırımcıların yoğun ilgisiyle 3,5 milyon dolarlık işlem hacmi elde etmeyi başardı ve 775 bin dolar piyasa değerine ulaştı.

Gem avcıları olarak bilinen kripto yatırımcıları bünyesine dahil eden MUNGER, kısa sürede yüzde 83’lük düşüş yaşadı. Bu düşüş ile birlikte, likiditede yer alan miktar 14 bin dolara geriledi. Ayrıca işlem hacmi de 135 bin dolara düştü. MUNGER’in güncel piyasa değeri ise 20 bin dolar seviyesinde.

Munger, bu yılın başlarında kripto para birimleri için işe yaramaz ve değersiz tanımlarını kullanmıştı. O dönemlerde Munger, kripto para birimlerinin dolandırıcılık ürünü olduğunu savunmuştu. Munger’in ölümüyle kendi adına kripto dolandırıcılığının yapılması ise dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner