Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı

Çok sayıda kripto para balinası ortaya çıkmaya başladı ve Bitcoin ve Ethereum'da yüz milyonlarca dolar hareket ettirdiler.

Bitcoin Ethereum XRP

Çok sayıda kripto para balinası ortaya çıkmaya başladı ve Bitcoin ve Ethereum’da yüz milyonlarca dolar hareket ettirdiler. Bu arada BTC 11.600 dolar civarında seyretmeye devam ediyor

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları Hareketlendi

Kripto para balinalarının hareketlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert, son 24 saat içinde, toplamda 15.006 BTC’nin taşındığı 11 büyük işlemi izledi.

Üç transfer, kripto borsalarından bilinmeyen kökenlere sahip cüzdanlara 51.65 milyon dolarlık 4.600 BTC gönderdi ve bu da sahiplerin en iyi kripto para birimini biriktirebileceğini gösteriyor.

İki transfer, 25.7 milyon dolar değerinde 2.300 BTC, bilinmeyen menşeli cüzdanlardan, açık piyasada satılabileceği Binance ve OKEx kripto borsalarına taşıdı.

İki transfer bilinmeyen cüzdanlardan kripto saklama platformlarına 21.36 milyon dolar değerinde 1.925 BTC gönderdi.

Geri kalan dört işlem, kripto parayı Coinbase’den Binance’e, bir kripto saklama platformundan bir borsaya, bir kripto borsasından bir kripto saklama platformuna ve bir kripto saklama platformundan bilinmeyen bir cüzdana taşımayı içeriyor.

Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları

Bu arada, bir Ethereum balinası, kaynağı bilinmeyen cüzdanlar arasında 41.1 milyon dolar değerinde 119.540 ETH aktardı. Başka bir Ethereum işlemi, merkezi olmayan finans platformu Nexo’dan bilinmeyen bir cüzdana 22.1 milyon dolar değerinde 65.000 ETH gönderdi.

Ayrıca Ripple Genesis cüzdanından bilinmeyen bir cüzdana 9.4 milyon dolar değerinde 37.5 milyon XRP gönderildi.

Son 24 saat içinde BTC balinalarından çok fazla hareket olsa da, kripto analiz firması Glassnode, önde gelen kripto para birimi 11.000 doların üzerine çıktıktan sonra çoğu yatırımcının Bitcoin’i satmak yerine tutmayı tercih ettiğini söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner