Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları Milyon Dolarları Taşıdı

ABONE OL:google-news

Çok sayıda kripto para balinası ortaya çıkmaya başladı ve Bitcoin ve Ethereum’da yüz milyonlarca dolar hareket ettirdiler. Bu arada BTC 11.600 dolar civarında seyretmeye devam ediyor

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları Hareketlendi

Kripto para balinalarının hareketlerini izleyen Twitter hesabı Whale Alert, son 24 saat içinde, toplamda 15.006 BTC’nin taşındığı 11 büyük işlemi izledi.

Üç transfer, kripto borsalarından bilinmeyen kökenlere sahip cüzdanlara 51.65 milyon dolarlık 4.600 BTC gönderdi ve bu da sahiplerin en iyi kripto para birimini biriktirebileceğini gösteriyor.

İki transfer, 25.7 milyon dolar değerinde 2.300 BTC, bilinmeyen menşeli cüzdanlardan, açık piyasada satılabileceği Binance ve OKEx kripto borsalarına taşıdı.

İki transfer bilinmeyen cüzdanlardan kripto saklama platformlarına 21.36 milyon dolar değerinde 1.925 BTC gönderdi.

Geri kalan dört işlem, kripto parayı Coinbase’den Binance’e, bir kripto saklama platformundan bir borsaya, bir kripto borsasından bir kripto saklama platformuna ve bir kripto saklama platformundan bilinmeyen bir cüzdana taşımayı içeriyor.

Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Balinaları

Bu arada, bir Ethereum balinası, kaynağı bilinmeyen cüzdanlar arasında 41.1 milyon dolar değerinde 119.540 ETH aktardı. Başka bir Ethereum işlemi, merkezi olmayan finans platformu Nexo’dan bilinmeyen bir cüzdana 22.1 milyon dolar değerinde 65.000 ETH gönderdi.

Ayrıca Ripple Genesis cüzdanından bilinmeyen bir cüzdana 9.4 milyon dolar değerinde 37.5 milyon XRP gönderildi.

Son 24 saat içinde BTC balinalarından çok fazla hareket olsa da, kripto analiz firması Glassnode, önde gelen kripto para birimi 11.000 doların üzerine çıktıktan sonra çoğu yatırımcının Bitcoin’i satmak yerine tutmayı tercih ettiğini söylüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

925BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,116TakipçilerTakip Et
612AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar