Anasayfa Altcoinler Bitcoin Fiyatı 8.200 Dolara Doğru Gidiyor!

Bitcoin Fiyatı 8.200 Dolara Doğru Gidiyor!

Coin360’a göre, geçtiğimiz günlerde bazı kayıplar görüldükten sonra şu anda ilk 20 kripto para biriminin tümü yeşile bürünmüş durumda.

Coin360 Bitcoin Fiyatı

Öncü kripto para birimi Bitcoin (BTC), yüzde 4’ün üzerinde bir artış kaydederek 8.200 doların üzerine çıktıktan sonra 8.135 dolardan işlem görüyor. Dün sabah saatlerinde Bitcoin 7.807 dolar gibi düşük bir seviyeye geri çekildi ve 8.000 dolar seviyesinin altına düşmüştü. Haftalık grafiğe bakıldığında en düşük 8 Mayıs’ta 5.942 dolar, en yüksek ise 14 Mayıs’ta 8.265 dolara ulaşıldığı görülüyor.

Bitcoin Fiyatı

Dün, kripto para borsası ShapeShift’in CEO’su Erik Voorhees, yıllarca Bitcoin ve altcoin piyasalarında görülen oynaklığın, baloncukların sektörün büyümesinin önemli bir parçası olduğunu belirten yeni bir varlık için gerekli olduğunu savundu.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), son 24 saatte yaklaşık yüzde 15 büyüme kaydetti ve haberi hazırladığımız sırada 242 dolar civarında işlem görüyordu. Hafta boyunca ETH istikrarlı bir şekilde değer kazandı ve son yedi gün içinde değerini yüzde 39 arttı.

Ripple (XRP), dün yüzde 9.59 civarında değer kazandı ve haberi hazırladığımız sırada 0,432 dolar seviyesinde işlem görüyor. Altcoin dün güne 0,399 dolar civarında başladı ve kademeli olarak mevcut fiyat noktasına ulaştı. Hafta boyunca, en büyük üçüncü kripto para birimi 10 Mayıs’ta en düşük fiyat noktasını 0,294 dolar olarak kaydetti ve şu anda 0,446306 dolardan el değiştiriyor.

Dün planlı bir güncellemeden geçen Bitcoin Cash (BCH), son 24 saatte yüzde 4,3 oranında değer kazanarak 398,83 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Piyasa Değeri
Toplam Piyasa Değeri

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, dün güne 231 milyar dolar civarında başladı ve şu anda 252 milyar dolar civarında seyrediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.138,960.67%