Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatında Bir Sonraki Hedef 5.885 Dolar

Bitcoin, 9 Nisan'daki yüksek satış emirlerine karşı büyük bir direnç gösterdi ve şu anda 5.

Bitcoin Fiyatı 4

Bitcoin, 9 Nisan’daki yüksek satış emirlerine karşı büyük bir direnç gösterdi ve şu anda 5.280 dolar seviyesine oturmuş durumda.

Bitcoin Fiyatı 5.200 Doların Üstünde

Coindesk’e göre, Bitcoin, 10 Nisan’daki saatlik grafik de olumlu bir görünüme sahip. Yükselen momentum 5.200 dolarlık destek seviyesinden daha yüksekte kalıyor ve BTC fiyatı birkaç ciddi düşüşe rağmen orada bulunuyor.

Bitcoin Saatlik Grafik

Şu anda, Bitcoin’in yükselişini sürdüreceği birkaç yükseliş endeksi içinde hareket ettiği görülüyor. Analistler tarafından işaret edilen fiyat hedefi 5.885 dolar. Bu hedefe ulaşmak için ise Bitcoin’in 5.350 dolarlık kritik engeli aşması gerekiyor.

Saatlik grafik BTC’ye daha fazla ivme kazandırarak üst direnç noktası ile en düşük nokta arasındaki potansiyel mesafenin alınabileceğini gösteriyor. Ayrıca şu anda RSI birkaç gün önce analistler tarafından fark edilen bir yükseliş hareketini gösteriyor. Bunun anlamı, bu seviyedeki fiyatın saatlik grafikteki bir endeks tarafından desteklenmesidir.

Günlük Grafik Ne Diyor?

Bitcoin Günlük Grafik

Günlük grafik, Bitcoin boğalarının 4 Nisan’da ortaya çıkan kırmızı mumun üstünde olan daha düşük seviyede kalmayı başardığını gösteriyor. Bu, yükselen piyasanın 9 Nisan’da 100-dönem ve 200-dönem MAs anahtarının üzerinde kalmasına izin verdi. Bu ikili yavaş yavaş bir boğa koşusuna doğru gidildiği anlamına geliyor.

Bu iki gösterge bir boğa figürü oluşturmak için birbiri ile kesişecek olursa yeni yukarı doğru bir hareketin olması mümkün olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner