Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatının Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkması Zor

Bitcoin (BTC) fiyatının, opsiyon piyasası verilerine göre, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansı çok düşük.

5eb7297f2ce5539442a89379000a13ae 1

Bitcoin (BTC) fiyatının, opsiyon piyasası verilerine göre, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansı çok düşük. Koronavirüs (Kovid-19) krizi Bitcoin için mükemmel bir fırtına olabilir, ancak opsiyon tüccarları bu durumun bir dalgalanma yapamayacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimi veri sağlayıcısı Skew‘e göre, lider kripto para birimi, şimdiye kadarki tüm zamanların en yüksek seviyesini (20 bin dolar) 25 Aralık’a kadar aşma şansına sahip ama oldukça ufak bir oranla: Yüzde 4.

Bitcoin Yarılanma Rallisi Olmayacak

Opsiyonlar, yatırımcıların gelecekte belirli bir tarihte bir varlık almasına veya satmasına olanak tanır. Bu nedenle, bu pazar yıl boyunca Bitcoin’in fiyat hareketi hakkında bir ipucu verebilir. Bitcoin’in üçüncü yarılanmasının 13 Mayıs’ta gerçekleşmesi bekleniyor, bu yüzden birçok boğa BTC fiyatının 2020’de hızla yükselmesini bekliyor. Ancak, opsiyon tüccarlarının ezici çoğunluğu BTC’nin aralık ayında 10 bin doların altında ticaret yapacağını düşünüyor. Bu da önde gelen kripto para biriminin yeni bir yılın en yüksek seviyesine ulaşmasını pek olanaklı hale sokmuyor.

Abartılmış Olabilir

Bitcoin madencilik ödül kesintileri, tarihsel olarak büyük rallilere bağlandı. Bununla birlikte, bu sefer başka bir boğa koşusunun olmayacağını düşünen pek çok şüpheci de var. Ticaret uzmanı Peter Brandt, halving’i ‘büyük ölçüde abartılı’ olarak adlandırdı, çünkü bu sadece Bitcoin’in arzının “yığın değişikliği” ‘ile sonuçlanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Timur
Timur
2 yıl önce

Ne olursa olsun altından hiç şaşmadım ,şaşmamda bitcoin nedir elle tutulmaz gözle görülmez ? isterse beş yüz bin olsun altin düşse dahi istediğim zaman bankanin kasasindan gider alırım devletimin bankasindan olur ölürsem dahi en azından alamasamda devletime kalir be ??bitkoyun nedir ???

Ayca
Ayca
2 yıl önce

Timur bitcoini ne sen gozle gorebilirsin ne elle tutabilirsin sen bosver boyle seyler sana gore degil turkiue sayenizde gelişemiyor zihniyet cok kotu sendeki.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x