Yükleniyor...

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song, Düşüşe Aldırmadığını Söyledi

Bitcoin pazar günü 10 bin doların altına düşmesinden bu yana, herkes gelecekteki fiyat beklentisi hakkında farklı düşünceler belirtiyor; Bitcoin geliştiricisi Jimmy Song, altcoin’lerin çöktüğünü görmek  istediğini söyledi.

Bitcoin Geliştiricisi Jimmy Song scaled

Bitcoin pazar günü 10 bin doların altına düşmesinden bu yana, herkes gelecekteki fiyat beklentisi hakkında farklı düşünceler belirtiyor; Bitcoin geliştiricisi Jimmy Song, altcoin’lerin çöktüğünü görmek  istediğini söyledi.

16 Şubat Pazar günü, kripto para birimi bir anda 10 bin dolar seviyesinin altına düştü ve o zamandan beri 9 bin 800’e kadar geriledi. Bazıları boğa piyasasının bittiğini söylüyor, bazıları ise düzeltme gerçekleştiğini dile getiriyor. Bitcoin geliştiricisi Jimmy Song ise altcoin’lerin çöküşüne tanık olacaksa bu düşüşe aldırmayacağını söylüyor.

Jimmy Song: Yüzde 20’lik Düşüşe Aldırmam

Bitcoin geliştiricisi ve BTC maksimalisti Jimmy Song, devam eden BTC geri çekilmesi hakkında Twitter’da açıklama yaptı.  Song, altcoinlerin yüzde 70, hatta daha fazla çökmesine izin verdiği sürece durumu memnuniyetle karşıladığını söyledi. Song, altcoin’lerin kötü yatırımlar olduğunu dile getiriyor. Song, şunları söyledi:

“Eğer altcoin’lerin çöküşü anlamına geliyorsa yüzde 10-20’lik bir düşüşü umursamıyorum.”

Gerçekten de, Bitcoin’in 10 bin doların altına düşmeye başlamasıyla beraber altcoin’lerde de ciddi düşüşler yaşanmaya başladı. CoinMarketCap’e göre, XRP, EOS, XLM, ADA gibi para birimleri yaklaşık yüzde 10 kaybetti ve Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Ethereum Classic, Tron ve Dash düşmeye devam ediyor.

Bitcoin ve Altcoin’ler Birlikte Var Oluyor

Kripto tüccarı @BTC_JackSparrow, Jimmy Song’un tweet’ine cevap verdi. @BTC_JackSparrow, altcoin’lerin ve Bitcoin’in birlikte var olduğunu, BTC’nin bundan faydalandığını açıkça belirtti.

Yorumlarda kullanıcılar da farklı farklı tepkiler gösteriyor. Bazıları Song’u tavrı için eleştiriyorken diğerleri altcoin’leri yerin dibine sokuyor. Bazıları ise altcoin’lerin BTC’den daha iyi olduğunu dile getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Hasan
Hasan
4 yıl önce

Bitcoin Cash Kimin acabada düşüşe seviniyor kafası güzel galiba kendi parasının düşmesine seviniyor

ck x banner
ck youtube banner