Yükleniyor...

Bitcoin Meetup Serisi 22 Temmuz’da İstanbul’da Başlıyor!

İlgili Haberler Bitcoin Meetup İstanbul, Türkiye Ekosistemini Bir Araya Getirdi Bildiğiniz gibi 5-6 Nisan'da gerçekleştirilen BitHack İstanbul sonrasında, etkinlik organizatörü Burak Yaman, Türkiye'de bir Bitcoin Meetup Serisi başlatacağı ile ilgili söz vermişti.

İlgili Haberler

Bitcoin Meetup İstanbul, Türkiye Ekosistemini Bir Araya Getirdi

Bildiğiniz gibi 5-6 Nisan’da gerçekleştirilen BitHack İstanbul sonrasında, etkinlik organizatörü Burak Yaman, Türkiye’de bir Bitcoin Meetup Serisi başlatacağı ile ilgili söz vermişti. Nihayet Bitcoin Meetup İstanbul’un tarihi belli oldu!

Türkiye’deki Bitcoin ekosistemini geliştirmek ve kullanıcıların birbirini tanıması, kaynaşması, bilgi alışverişinde bulunması için gerçekleştirilen Bitcoin Meetup İstanbul etkinliği, 22 Temmuz tarihinde 18:30’da 3Dörtgen Cafe’de gerçekleştirilecek.

Etkinlikte katılımcıları sevindirecek bir haber de, BTCTürk CTO’su Emre Kenci’nin de konuşmacı olarak bizlerle beraber olacağı ve merak edilen soruları cevaplandırması olacak.

Bitcoin hakkında bilgi almak, onu öğrenmek ve Türkiye’deki Bitcoin kullanıcıları ile tanışmak için sizi de 22 Temmuz tarihinde 3Dörtgen’e bekliyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner