Yükleniyor...

Bitcoin Satın Aldı: Artık Kenardan İzleyemem!

Eski UFC şampiyonu Eddie Alvarez ilk Bitcoin (BTC) alımını Twitter’dan duyurdu.

alvarez bitcoin satın aldı

Eski UFC şampiyonu Eddie Alvarez ilk Bitcoin (BTC) alımını Twitter’dan duyurdu. Alvarez, tam 1 BTC aldı, bu da onu özel “21 milyon kulübünün” (dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 0,3’ü) üyesi yaptı.

Alvarez, bir diğer dövüşçü Ben Askren‘in onu Bitcoin’e sokan kişi olduğunu ifade etti. Alvarez, Askren’in BTC satın alma konusundaki bilge tavsiyelerini izleyip, kripto para topluluğunun bir üyesi oldu. Rakipleri Conor McGregor ise Bitcoin’in ne olduğuna dair hiçbir fikri bulunmayan isimlerden. Ancak Alvarez, onun da dünyanın ilk kripto para birimini Askren’den öğrenmesini istiyor.

Yaklaşık 8 milyon dolarlık net bir değere sahip olan eski UFC şampiyonu kesinlikle birden fazla BTC satın alabilir.

Chiliz, UFC ile Anlaşma Yaptı

Öte yandan birçok önemli spor kulübü ile anlaşma sağlayan ve taraftar token’ları geliştiren Chiliz, şimdi de UFC ile ortaklık kurdu. UFC, günümüzde yüz milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Bu da kripto para sektörünün benimsenmesi için ideal bir alan olarak görülmesini sağlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner