Yükleniyor...

Bitcoin Savunucusu: İnsanları Şok Edecek Bir Bitcoin Boğa Koşusunun Başındayız

Yazılım mühendisi ve Bitcoin savunucusu Vijay Boyapati, Bitcoin'in mevcut durumuyla ilgili gözlemlerini Twitter'da paylaştı.

Bitcoin Boğa Koşusu

Yazılım mühendisi ve Bitcoin savunucusu Vijay Boyapati, Bitcoin’in mevcut durumuyla ilgili gözlemlerini Twitter’da paylaştı. Peach Inc.’deki yazılım mühendisi, önceki fiyat hareketleriyle ilgili çalışmaların, yatırımcılara ve spekülatörlere bu süre zarfında ne bekleyecekleri konusunda rehberlik edecek şekilde hazırlanmasının onlara yardımcı olabileceği belirtiyor.

Boyapati, boğa piyasasının ilk evresinin genellikle yavaş olduğunu savunuyor. Erken Bitcoin yatırımcısı, arz şoku beklentisine değiniyor ve balinaların bu beklentiyle hareket etmelerinden dolayı fiyattaki artışının tetiklediğine dikkat çekiyor. Ona göre, bu beklentiden dolayı Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında bile pozisyonunu kapatmak isteyen insan sayısı bir hayli az olacak.

Boğa piyasasında kötü haberlerin bir önemi yok ve her düşüş uygun bir giriş noktası arayan istekli alıcıları Bitcoin’e çekiyor.

Tüm bunlarla birlikte, mevcut Bitcoin fiyatı birçok insan için hala oldukça düşük. Çünkü 2017’nin Aralık ayında neredeyse 20.000 doları gören Bitcoin’i o anki fiyattan alan birçok insan oldu. Buna karşın, kurumlar ve anlayışlı yatırımcılar buna takılmıyorlar ve her fiyatı Bitcoin’e giriş için uygun bir giriş noktası olarak değerlendiriyorlar.

Boyapati’ye göre, Bitcoin fiyatı çoğu insanın öngördüğünden çok daha yüksek seviyeleri görebilir.

Çok az sayıdaki insan piyasanın ne kadar yükseğe gideceğini doğru tahmin ediyor ve çoğu son zirve noktasını gördüklerinde şok olacaklar. Bu, Bitcoin’in jeopolitik bir öneme sahip olduğu bir boğa piyasasıdır. Bu yüzden herkes onu izleyecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner