Anasayfa Bitcoin (BTC) Bitcoin Fiyatı 9.500 Doları Aştı!

Bitcoin Fiyatı 9.500 Doları Aştı!

Bitcoin, 10.000 dolar yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bitcoin fiyatı bugün, TSİ 23:04’de 9.500 doları aştı ve şu sıralar 9.562,65 dolardan el değiştiriyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin, son 24 saatte değerini yüzde 4,51 artırdı. Haftalık grafikte ise Bitcoin fiyatındaki artış yüzde 12’den fazla. Dünkü Chicago Ticaret Borsası (CME) Grubu’nun Bitcoin vadeli işlemlerine olan yüksek yatırımcı ilgisi aslında bugünün habercisiydi ve nitekim bu ilgi fiyata yansıdı.

En değerli altcoin olan Ethereum (ETH) değerini son 24 saatte yüzde 1,76 artırdı ve haberi hazırladığımız sırada 272,24 dolardan el değiştiriyordu. Üçüncü en büyük kripto para birimi ve en değerli ikinci altcoin olan Ripple (XRP) ise şu sıralar kırmızıya bürünmüş durumda. XRP fiyatı an itibariyle 0,43 dolar seviyesinde.

En değerli ilk 10 kripto para birimi arasında son 24 saatte değerini en çok artıran kripto para birimi ise Binance Coin (BNB). BNB, son 24 saatte değerini yüzde 2,9’dan fazla artırdı ve 36,41 dolardan el değiştiriyor.

Kripto para piyasasının toplam değeri 295 milyar dolara dayanmış durumda. BTC hakimiyeti ise yüzde 57,7 seviyesinde.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları