Anasayfa Altcoinler Binance Coin (BNB) Binance'ın Duyurusu Sonrası Binance Coin (BNB) Fiyatı Tavan Yaptı!

Binance’ın Duyurusu Sonrası Binance Coin (BNB) Fiyatı Tavan Yaptı!

Kripto para borsası Binance, bugün, Launchpad platformunda satışı yapılacak bir sonraki proje olan Elrond’ı (ERD) duyurdu.

Borsa, BNB bakiyelerinin kaydının 22 Haziran 2019’da TSİ 03:00’dan itibaren 1 Temmuz 2019 TSD 03:00’a kadar 9 günlük süreç boyunca rastgele bir zamanda alınacağını belirtti. Platformda toplamda 3 milyon 250 bin dolarlık Elrond (ERD) satışı gerçekleştirilecek.

20 milyar adet arza sahip olacak ERD için bu arzın yüzde 25’i olan 5 milyar ERD satışa sunulacak. 1 ERD 0,00065 dolardan satılacak ve yalnızca BNB ile alınabilecek. Kazanacak maksimum bilet sayısı 10.833 olacak. Daha önceki Launchpad satışlarında bu sayı 16.666’ydı. Her bir biletle 300 dolarlık yatırım yapılabilecek. Kazanan bilet numaraları ise 2 Temmuz TSİ 11.00‘da açıklanacak.

Duyurunun ardından Binance Coin (BNB) fiyatı yükselişe geçti ve tavan yaptı. Kripto para biriminin fiyatı 36,89 dolara çıkarak yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş oldu. BNB şu sıralar 36,65 dolardan el değiştiriyor.

Şimdiye kadar Binance Launchpad’de satışı yapıldıktan sonra Binance’ta listelenen token’lar Launchpad fiyatlarının en az 2-3 katını gördü. Bu durum iştahlı yatırımcıları Launchpad’de gerçekleştirilen token satışlarına çekiyor. Platformda satışa sunulan token’ların yalnızca BNB ile alınabiliyor olması da BNB’deki yükselişi tetikliyor.

Son fiyat artışıyla BNB’nin piyasa değeri 5.17 milyar dolara kadar çıktı. CoinMarketCap’te piyasa değeri bakımında yedinci sırada yer alan BNB ile bir önündeki EOS’un arasında yaklaşık 1 milyar dolarlık bir fark bulunuyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları