Anasayfa Altcoinler Binance Coin (BNB) Dev Kripto Para Borsası KuCoin, Marketine Binance Coin'i (BNB) Ekledi

Dev Kripto Para Borsası KuCoin, Marketine Binance Coin’i (BNB) Ekledi

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, yaptığı duyuruyla Binance’a ait kripto para birimi Binance Coin’i (BNB) marketine eklediğini açıkladı.

KuCoin’in, Binance Coin (BNB) için Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) işlem çiftlerini sunacak. Duyuruda ayrıca, KuCoin’in BNB’ye ek olarak Binance’ın Blockchain’i Binance Chain’e dayalı projeleri destekleyeceği bilgisine yer alıyor.

Son gelişmeler, büyük kripto para borsalarının Binance’ın kripto para birimine güven duyduklarını gösteriyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre, KuCoin, son 24 saatteki 47 milyon dolardan fazla olan işlem hacmiyle 46. en büyük kripto para borsası konumundaydı.

BNB, son dönemde gösterdiği performans ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Yılın başında 6 dolar seviyesinde olan Binance Coin şu anda en değerli 7. kripto para birimi ve an itibariyle 35,42 dolardan el değiştiriyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları