Anasayfa Altcoinler Binance Coin (BNB) Dev Kripto Para Borsası KuCoin, Marketine Binance Coin'i (BNB) Ekledi

Dev Kripto Para Borsası KuCoin, Marketine Binance Coin’i (BNB) Ekledi

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, yaptığı duyuruyla Binance’a ait kripto para birimi Binance Coin’i (BNB) marketine eklediğini açıkladı.

KuCoin’in, Binance Coin (BNB) için Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) işlem çiftlerini sunacak. Duyuruda ayrıca, KuCoin’in BNB’ye ek olarak Binance’ın Blockchain’i Binance Chain’e dayalı projeleri destekleyeceği bilgisine yer alıyor.

Son gelişmeler, büyük kripto para borsalarının Binance’ın kripto para birimine güven duyduklarını gösteriyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre, KuCoin, son 24 saatteki 47 milyon dolardan fazla olan işlem hacmiyle 46. en büyük kripto para borsası konumundaydı.

BNB, son dönemde gösterdiği performans ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Yılın başında 6 dolar seviyesinde olan Binance Coin şu anda en değerli 7. kripto para birimi ve an itibariyle 35,42 dolardan el değiştiriyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları