Yükleniyor...

Dev Kripto Para Borsası KuCoin, Marketine Binance Coin’i (BNB) Ekledi

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, yaptığı duyuruyla Binance'a ait kripto para birimi Binance Coin'i (BNB) marketine eklediğini açıkladı.

Binance Coin BNB

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, yaptığı duyuruyla Binance’a ait kripto para birimi Binance Coin’i (BNB) marketine eklediğini açıkladı.

KuCoin’in, Binance Coin (BNB) için Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) işlem çiftlerini sunacak. Duyuruda ayrıca, KuCoin’in BNB’ye ek olarak Binance’ın Blockchain’i Binance Chain’e dayalı projeleri destekleyeceği bilgisine yer alıyor.

Son gelişmeler, büyük kripto para borsalarının Binance’ın kripto para birimine güven duyduklarını gösteriyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre, KuCoin, son 24 saatteki 47 milyon dolardan fazla olan işlem hacmiyle 46. en büyük kripto para borsası konumundaydı.

BNB, son dönemde gösterdiği performans ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Yılın başında 6 dolar seviyesinde olan Binance Coin şu anda en değerli 7. kripto para birimi ve an itibariyle 35,42 dolardan el değiştiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner