Yükleniyor...

Bu Altcoin Yılın Başından Bu Yana Değerini %6000 Artırdı!

Yine oldu.

Altcoin Ralli

Yine oldu. Bir kripto para biriminin fiyatı olağanüstü bir şekilde arttı ve muhtemelen birçok kişi bu fırsatı kaçırdı.

Kripto para birimi Egretia’nın (EGT) fiyatı 1 Ocak 2019’dan bu yana binlerce kat değer kazandı. EGT, yalnızca son 7 günde değerini yüzde 150’den fazla artırdı ve fiyatı 0,00034 dolardan 0,02164 dolara kadar yükseldi. Yükselişle birlikte kripto para biriminin 24 saatlik hacminde 30 milyon dolar bandı aşıldı.

Egretia (EGT) fiyatı

Egretia (EGT), yılından başından beri yatırımcısına yüzde 5.900’den fazla kazandırdı. Yılında başında kripto para biriminin piyasa değeri sadece 1.1 milyon dolar iken 89 milyon dolara kadar çıktı ve şu sıralar 75 milyon dolar civarında seyrediyor.

Birçok kişi böylesi sert yükselişin büyük bir şirket ile kurulan ortaklığın bir sonucu olabileceğini düşünse de aslında böyle bir durum söz konusu değil. Kripto para biriminin değerini bu denli güçlü bir şekilde yükseltecek herhangi bir önemli haber bulunmuyor.

Egretia (EGT) fiyatındaki artış Nisan ayının başında bu yana neredeyse kesintisiz bir şekilde devam ediyor ve bundan dolayı fiyattaki artışın basit bir pumptan ibaret olduğunu söylemek mümkün değil. Muhtemelen fiyattaki artışın altında kar etmek isteyen ve kismi spekülatif haberlerin peşinden koşan çok sayıdaki yatırımcı yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner