Yükleniyor...

EOS Blockchain Tabanlı Sosyal Ağın Alan Adı için 30 Milyon Dolar Ödendiği Ortaya Çıktı!

Eos'un (EOS) geliştiricisi Block.

Voice

Eos’un (EOS) geliştiricisi Block.one’ın “Voice” adlı yeni Blockchain tabanlı sosyal ağın alan adı için 30 milyon dolar ödediği ortaya çıktı. Nakit olarak yapılan ödeme ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yayınlanan bir belgede göründü.

SEC’in paylaştığı belgeye göre, Block.one, voice.com’u kurumsal analiz ve mobilite yazılımı sağlayıcısı MicroStrategy’den satın aldı ve transfer işlemleri 30 Mayıs 2019’da tamamlandı. Alan adı şu anda GoDaddy’de barındırılıyor.

MicroStrategy’nin genel başkan yardımcısı ve pazarlama şefi Marge Breya, yaptığı resmi açıklamada satın alımın avantajlarının olduğuna dikkat çekti:

“Voice” kelimesi basit ve evrensel. Aynı zamanda her yerde var ve bir arama terimi olarak internette milyarlarca sonuca sahip. Voice.com gibi ultra premium bir alan adı, bir şirketin anında marka bilinirliğine ulaşmasına, bir şirketi ateşlemeye ve büyük ölçüde değer yaratmasına yardımcı olabilir.

Block.one, Haziran ayının başında EOS Blockchain temelli, geleneksel sosyal medya platformlarından daha fazla şeffaflık sunacağını iddia ettiği sosyal medya platformu Voice’ı duyurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner