Yükleniyor...

Bitcoin Savunucusu Keiser’dan Türkiye’ye Tavsiye: Alabildiğiniz Kadar Bitcoin Alın

Keiser Report'un sunucuları ve Bitcoin savunucuları Max Keiser ve Stacy Herbert, yeni bölümde Türkiye'de altın alımının fiat para biriminde ne kadar büyük sıkıntılara neden olduğundan bahsetti.

keiser bitcoin turkiye imf

Keiser Report’un sunucuları ve Bitcoin savunucuları Max Keiser ve Stacy Herbert, yeni bölümde Türkiye’de altın alımının fiat para biriminde ne kadar büyük sıkıntılara neden olduğundan bahsetti. Keiser, bu konuyla alakalı olarak Türklere bir de tavsiyede bulundu.

Keiser Report’un son bölümünde Max ve Stacy, Türkiye’de fiat para biriminde sıkıntılara neden olan agresif altın satın alımını ele aldı. “Türkler Bitcoin’i bulana kadar bekleyin!” ifadeleri kullanılan programda Keiser önemli uyarılarda bulundu.

Max Keiser, Türkiye’nin altın alımlarının fiat üzerindeki baskısından bahsederek bu durumun Türk Lirası’nda sıkıntılar yarattını ifade etti. Keiser, şu ifadeleri kullandı:

“Alabildiğiniz kadar Bitcoin satın alın. IMF ile masaya oturduğunuzda cebinizde olabildiğince Bitcoin olsun. Yoksa perişan olacaksınız.”

Tüm Ülkelere Çağrıda Bulundu

Keiser, bu tavsiyeyi dünyanın dört bir yanındaki ülkelere de yaptı. Ona göre, IMF ile G20 ülkeleri veya G7 ülkeleri ile bir görüşme olacak ve küresel ekonomiyi sıfırlayacaklar ve bunu büyük ölçüde altın ve altın mülkiyetine dayalı olarak yapacaklar.

“Bu uyarıyı Türkiye’ye ve diğer tüm ülkelere söyleyebilirim: IMF ile masaya oturduğunuzda, arka cebinizde olabildiğince çok Bitcoin bulunsun, yoksa perişan olacaksınız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner